Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Mokry, to widzę że naprawdę mamy podobne probemy ;) Też jem bardzo dużo. Teraz nie śmigam rowerkiem od grudnia, bo za ślisko, więc troszkę wagi złapałem i to 55 wpadło. Oprócz tego święta. Najmniej ważę w okolicach maja-czerwca. Wtedy jeździ się dużo, a jeszcze dochodzi stresik bo egzaminy itp. Wtedy to nawet 49 łapię czasami ;)

 

Mam nadzieję, że Ska będzie na mnie ok. Dobrze, że to krótki rękaw, bo przy długich miałbym jeszcze większy problem - długie ręce, a chudy... Chodziaż może się okazać że ten krótki rękaw Ska będzie na mnie jak worek po ziemniakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dobrze kojarzę rozmiarówka takich strojów podawana jest przy nie rozciągniętej tkaninie. Rozmiar spodni XXXL pasuje bez problemu na osobę mniej więcej 180-185 cm i 100-105kg wagi. Poprzednio brałem zestaw XXL koszulka i XXXL spodnie. Pasowało bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla obniżenia kosztów produkcji zaproponujemy producentowi umieszczenie na ciuchach jego loga lub ww. Pewnie wiele osób będzie będzie w tych koszulkach startowało w maratonach a to może być niezła reklama :)

 

PS. Też się piszę na komplet licząc oczywiście, że nie będzie tu sytuacji jak z naklejkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...