Skocz do zawartości

[forumowe ciuchy] Edycja letnia


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tym razem, bo widzę, że większośc jest nastawiona na TP. Przykładowo, za rok można się zastanowić nad wypróbowaniem czegoś z innej firmy.

Posiadam bluze z firmy berkner i musze przyznać, że nie ma się czego doczepić do niej. Idealnie odprowadza pot, przyjemna w dotyku, całkiem dobrze dopasowana.

Najbardziej jestem ciekaw jak się sprawuje ich wkładka w spodniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt niebieski kolegi Siimon też niczego sobie, mój 2 faworyt :DCo do firm to zostańmy przy TP, są najtańsi a z kontaktem jakoś się przemęczę :P A pewnie dla niektórych liczy się cena :P

 

 

Przy braku odzewu z ich strony (vide wspomniana zima) to męczenie z kontaktem Ci odpadnie. Cena ceną, ale jeśli TP znowu się wypnie to zostaniemy z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną, ale jeśli TP znowu się wypnie to zostaniemy z ręką w nocniku.

Chyba nie. Wtedy trafiliśmy na "gorący moment sezonu" przedzimowego..Szyli na potęgę dla innych nas mając głęboko w...... bo za małe zlecenie. Teraz nieco ciszy, sezon zimowy w pełni (większość juz po zakupach), do rowerowego (dla zwykłego bicyklisty) jeszcze chwila. Duża więc szansa w tym, że się uda......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się dla porównania firmy berkner jak u nich wyglądają koszty wykonania takich ciuszków. Oto odpowiedź: witam wykonujemy stroje indywidualnie projektowane proszę sobie je oglądnąć na naszej stronie internetowej www.berkner.pl. koszulka kr. rękaw 105 zł netto spodenki 91 zł. netto koszt przygotowania projektu 50 zł jednorazowy w razie jakiś pytań proszę o kontakt 32 270-03-13 792-174-114 Firma bardzo dobra, ale domyślam się, że większość będzie za tańszą opcją (czyt. TP)

Nie upieram się przy TP ale 105 za koszulkę to drogawo, tym bardziej że w szafie kilka już jest. Mimo sympatii do forum jak się doda cenę wysyłki to wchodzimy w pułap koszyuek Northwave :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...