Skocz do zawartości

[buty spd] kielce i okolice


seraph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wreszcie doczekałem się konkretnego roweru godniejszego, że tak powiem czegoś więcej niż nosków. Do systemu SPD potrzeba butów i tu moje pytanie gdzie w Kielcach lub innych świętokrzyskich miastach (Starachowice, Ostrowiec Św, Skarżysko - Sandomierz raczej odpada) mógłbym przymierzyć takie buty?

W życiu nie miałem takich na nogach a rozmiarówka podobno odstaję od standardu tym bardziej, że buty noszę od 42 do 44 zależnie już sam nie wiem od czego :teehee: .

Dzięki z góry za podpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do Wsółu, pracuję tam (jeszcze :) ). Mamy trochę butów Speca i Shimano. Tylko ani u nas ani z tego co widziałem w GoSporcie butów nie ma na sklepie, wrócą z magazynu pewnie w okolicach marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Teraz Spd-ki przymierzysz głównie u Piątka i w Suporcie na Sienkiewce. W Go-Sporcie w sezonie mieli chyba tylko jeden model (coś z louis gernau bodajże). We Wsóle spory wybór butów Speca był. Jeśli szukasz czegoś z Shimano, udaj się do Piątka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie byłem przed chwilą we Wsóle i wszystko zimowe, ale nie spodziewałem się specjalnie innego widoku to samo w GoSport.

Teraz to już raczej po świętach będę dalej ogarniał temat i tak do wiosny rower powieszę pod sufitem i będzie mi się bujał do snu :thumbsup:

A co do rozmiarów to ogólnie te buty są chyba mniejsze i trzeba brać większy numer niż zwykle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie cena też się trochę liczy dla mnie, bo dopiero zaczynam i nie wiem jak to przyjmę. Skłaniałbym się też raczej w stronę bardziej trekingowych butów sznurowanych po prostu tak aby nie wyróżniały się z daleko i nadawały w miarę do chodzenia jakby to nie zabrzmiało dziwnie na temat butów :teehee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mieszkasz w Kielcach. :D

Ale jak już wiesz jaki rozmiar, to nie lepiej z neta zamówić?

 

Nie mieszkam w Kielcach tylko w Gozdzie. ;) To jest nie daleko Kielc dlatego nie wpisywalem tej mniej znanej miejscowosci. ;D Co do zamawiania przez neta to troche sie boje ze przyjda za ciasne lub za luzne.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Suporcie kupuję wszystko ( części, ubrania itp ) po cenach z Aledrogo. A jak jest nieco drożej to tylko o część wysyłki. Z właścicielem się świetnie handluje. Rowery też sprzedaje z dużymi upustami. Jakiś czas temu kupiłem u niego np. przerzutkę m772 sgs shadow za 200 zł oczywiście nową. Ceny dookoła kształtowały się na poziomie ok 230-240 zł.

W internecie kupuję tylko wtedy jak w Suporcie tego nie ma.

Dwa tygodnie temu byłem tam i mierzyłem buciki. Ma lg i shimano. Ma tego sporo więc idź i się targuj. Na pewno dostaniesz upust. W innych sklepach nawet 5 zł nie urwiesz co w Suporcie jest normą.

Autentycznie chwalę go jako zadowolony klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Suport to całkowicie odrębny temat. Idąc do tego sklepu ze sprzedawcą można spędzić długie godziny rozmawiając o wszystkim i o niczym. Jak tylko jest tam to, czego szukacie, to ceny takie jak na allegro, a nawet niższe. Latem wpadłem tam przejazdem na rowerze i wypatrzyłem piankowe chwyty Boplight Race. Sprzedawca powiedział 20 czy 25zł, na co ja odpowiedziałem, że mam przy sobie tylko 15. Facet się uśmiechnął, machnął ręką i powiedział "Może być, bierz" :)

 

axium0121, jak masz do Kielc blisko, to podskocz i przymierz (chyba już drugi raz o tym piszę w tym temacie). Wtedy będziesz wiedział jaki rozmiar i będziesz mógł zamawiać w ciemno. Lub kto wie, może od razu na miejscu coś kupisz. Tak jak pisze dejtrejder, targuj się. Szczególnie w Suporcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...