Skocz do zawartości

Cube Exclusive Club


jarus220

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku powiem : każdy ma swój gust - nie wszystko każdemu musi się podobać.

 

Mi się koła nie podobają. Waga wporzo, cena i wykonanie adekwatne do siebie zapewne, ale te czerwone "coś" jest ..... po prostu nie pasuje żeby nie urazić niczyjej dumy. Całe czarne koła : jak najbardziej tak. Te napisy i czerwień : nie. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Nawrotek:)

Właśnie do mojego Cuba zamowiłem sztyce Pells carbon, hamulce V-ki Avid SD7 no i nową przerzutke przednia X9 albo X-gen zalezy jaka bedzie :)

Pozdrowionka :P

Apropo kólek mam Crossride niby najtansze z Mavikow ale sa SUPER :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Jak będziesz Nawrotek koło Wałbrzycha przejeżdzał to się gdzieś spotkamy i zrobimy podmiankę kół - tak tylko dla zdjęcia. Damy publicznosci ocenić jak wyglądają z inną ramką :D

Cholerka, nie wiedziałem że są też pod centerlocka, może wyżebrałbym od wertykala przynajmniej tylne kółko ;) Waga kół nie powala ale jest całkiem wporządku. Moje składane, z przednim bardzo lekkim pod v będą ważyły 1700g, także całe pod disc o masie 1800 to i tak nie dużo.. Kontrastują się z tą ramka, ale to już zostało powiedziane ;)

Snuffi składaj i rób fotki ;) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki mogą się trochę opóźnić, bo chciałbym wrzuć w wersji ostatecznej czyli po "polowaniu na Lisa". :)

 

 

 

BTW, Nawrotek jaka masz sztyce? Ile waży?

Tak na marginesie coś lekko ci wyszło na tarczach, mi na V w aktualnej wersji jest 111XX, z bombowcem z przodu. Po zmianie na Lisa i zmianie rogów wcs na pro 64g, sztycy na PRO PLT Black i pedałów 520 na ubijaki będzie 10,7 max 10,8

Ważyłeś wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i?

Light bike to na pewno nie jest i nie będzie, ale z drugiej strony patrząc to goła rama ( z hakiem który też jest ujęty w wadze na zdjęciu) bez misek które ważą po około 45g i śrub waży około ~1700g to to jakiś straszny kloc też nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj przejażdżka była po raz pierwszy taka większa na tym rowerku w obecnej konfiguracji, i powiem że jest wspaniale, geometria, rozmiary mostka, wysokość sztycy itp. idealnie ustawione. Się jeździ genialnie, gripy wcs fajnie leżą w rękach, rowerek jeszcze gdyby tylko miał już tego foxa byłby już całkiem fajny, ale w sumie na xcr też nie ma co specjalnie narzekać. Teraz tylko trzeba zbierać kasę na korbę kasetę i łańcuch i przerzutkę przód, i będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...