Skocz do zawartości
  • 0

pivot mach 5.7 carbon (2012)


razorjack

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

naprawdę bardzo ładny rower złożyłeś! Właśnie przymierzam się do zakupu takiej ramy ale słyszałem że są jakieś problemy z działaniem przedniej przerzutki. Jakie są Twoje doświadczenia w tym temacie? Będę chciał założyć system 9-cio rzędowy i nie wiem czy będzie to działać jak należy - w info technicznym na stronach producenta jest mowa tylko o systemie 10-cio rzędowym (http://www.pivotcycles.com/tech/getPage/7-direct-mount-front-derailleur). Jeżeli masz przerzutkę 9-cio rzędową to podaj mi proszę jej dokładny typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd info o problemach? żadnych nie ma, zwykłe mocowanie DirectMount

wcześniej jeździłem z korbą 760 (xt sprzed ~5 lat, 3 blaty) i działało normalnie (przerzutka, nowy XT pod 3), teraz mam tą samą przerzutkę ale 2 blaty, za tydzień będę miał przerzutkę XT pod 2 blaty, to zobaczę czy jest różnica.

no niestety nie jest tak ładny jak mógłby być, bo cały czas w nim coś zmieniam, cały czas jest coś 'na chwilę' itp :) a na wiosnę/lato pewno sprzedam bo będę chciał więcej skoku (bikeparki mi się spodobały ;) )

 

zdjęcie sprzed tygodnia, tylne koło zapasowe (starego nie miałem czasu naprawić), widelec na testy pożyczony (stąd też długi komin), czarny Lyrik będzie za tydzień i Reverb (zamiast El Gallo) z ostatnich zmian

jedynie co zostaje, to korba na coś nowego i ładnego - SLX albo XT

szczebelzima.jpg

 

o, ale widzę że zdjęcie z tym samym setupem jest na poprzedniej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...