Skocz do zawartości

[Korba] XTR, Truvativ Stylo, FSA...


poledh

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupić nową korbę, pod uwage biorę:

 

Shimano XTR,

Truvativ Stylo Carbon,

FSA K-FORCE MEGAEXO,

Race Face Evolve XC,

 

Chciałbym ponzać Wasze opinie na temat każdej z nich. Jak ktoś zna dokładne wagi i ceny (w katalogach oprocz XTR pisza b.d.) to prosze pisac...

Najbardziej zalezy mi na opini tych którzy jeżdzą na jakieś z tych korb..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie jezdze na zadnych z tych korb ale moim zdaniem XTR na wstępie odpada:| z powodu ceny i ceny tarcz... Do innych mozna sobie łatwiej cos znalezc... np. Stronglight badz inne tansze...

 

Ja bym sie sklanial do Race Face Evolve XC albo np. Korby XT 06' -jesli tak bardzo zalezy ci na wadze to sprzdzedac oryginalne tarcze XT i dokupic cos bardziej kultowego:) + wymiana srub na AL.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie jezdze na zadnych z tych korb ale moim zdaniem XTR na wstępie odpada:| z powodu ceny i ceny tarcz... Do innych mozna sobie łatwiej cos znalezc... np. Stronglight badz inne tansze...
Ja dla odmiany jeżdżę na korbie XTR'a - po kilku latach używania i 17 tyś. km na zębach nie ma najmniejszych śladów zużycia... tak więc tarczami nie ma się co specjalnie przejmować.

Jeśli chodzi o wagę czy sztywność to wiadomo - jest wzorcowa - mimo że to starszy model korby, jeszcze na kwadrat... (a może właśnie dlatego :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...