Skocz do zawartości

[do 5000] Pierwszy Full na nieco ambitniejsze trasy


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety używki i to przez allegro z drugiego końca polski nie wchodzą w grę. Nie wyobrażam sobie kupienia roweru bez możliwości przejechaia się na tym konkretnym egzemplarzu i zwykłego "pomacania" go. Takie coś to nie dla mnie. Natomiast jeżeli widzicie coś ciekawego z okolicy Katowic to już prędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giant wymienia bez gadania. Nie słyszałem ani nie widziałem pękniętego linku w Trance.

a Anthem? Wymienia bez gadania? Coś mi świta że ludzie pluli się na Gianta który zazwyczaj odpisywał "złe użytkowanie ramy" mimo tego że większość pękała, zaraz poszukam i doedytuje ;)

 

Wydaje mi się że tobo się w tym temacie dobrze orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o pekniętej ramie tylko o linkach zawieszenia. I je wymieniają bez gadania. Szczerze powiedzawszy nie interesowałem się Anthemem więc tutaj się nie wypowiem. Rowery XC mnie nie interesują raczej. Wiem jak sprawa wygląda w Reignach i Trance. I o ile faktycznie w Reignach są przypadki pęknięcia linków to pęknięcia ramy ani w Trance ani w Reignie nie spotkałem ani o tym nie słyszałem a jest całkiem sporo użytkowników tych rowerów na różnych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na trance 1 sezon i to całkiem sporo na dość wymagających trasach z dropami co prawda nie dużymi ale zawsze...

obecnie ten rower objeżdża już 3 użytkownik i rower ma się bardzo dobrze ;)

a jeżeli chodzi o "pękanie" ram to z doświadczenia wiem że wszystko da się złamać nawet konstrukcje takich marek jak Ibis czy SantaCruz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...