Skocz do zawartości

[Ostrów Wlkp/Kalisz] chętni na wspólne wypady. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś bym może mógł . Najczęściej jeżdzę sam chyba że kogoś uda mi się namówić ;)

 

690 931 452 mój numer. Mogę dziś wyjechać najpóźniej koło 17stej  na jakieś dwie -dwie i pół godzinki

 

Wybacz ale odpuszcze sobie. Szkoda że wcześniej się nie zgadaliśmy, ale ja nie mam oświetlenia w rowerze a już ciemno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Kolejny nocny trip mający na celu pokazanie, że nie tylko w dzień da się jeździć rowerem. Wspaniała atmosfera, niezapomniane chwile (zdziwienie kierowców i samej policji na widok tak oświetlonej i dużej grupy)

 

Zbiórka w Ostrowie Wlkp na Rynku o godzinie 21wszej , w kaliszu o tej samej godzinie przy Ratuszu .

 

Kalisz z Ostrowem spotyka się w trasie w Rososzycy ok godz 22 15 po czym wspólnie udajemy się w dalszą podróż do Mikstatu a następnie do Ołoboku po czym wracamy do Rososzycy i oby dwie grupy wracają do domu

Trasa liczyć będzie ok 85km w większości drogami asfaltowymi, lasem i bezdrożami.

 

Tempo będzie spokojne, także nie ma co się obawiać o kondycję, a wycieczka zostanie podsumowana na krótkim filmie/zdjęciach :)

 

Zapraszamy wszystkich którzy mają na kierownicy/kasku trochę światła i chcą spędzić nietypowo piątkowy wieczór!

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny , bez zapisów i rezerwacji

 

 

Więcej informacji : https://www.facebook.com/events/320446684772253/ . Zapraszam wszystkich chętnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja nie mogę się wybrać z Wami na rowery (choć z miłą chęcią bym to uczyniła, gdybym tylko była w stanie przejechać proponowaną trasę). Chciałabym jednak podpowiedzieć gdzie można także znaleźć osoby zainteresowane tym oraz innymi wyjazdami. Tutaj jest kilka osób z Kalisza, także takich, które szukają osób na wypady rowerowe, a tutaj z Ostrowa Wielkopolskiego. Myślę, że mogliby być chętni dołączyć do Was. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny nocny trip mający na celu pokazanie, że nie tylko w dzień da się jeździć rowerem. Wspaniała atmosfera, niezapomniane chwile (zdziwienie kierowców i samej policji na widok tak oświetlonej i dużej grupy)

 

Zbiórki:

Ostrów Wlkp na Rynku, godzina: 21:00

kaliszu, Ratusz, godzina: 21:00

 

Kalisz z Ostrowem spotyka się w trasie w Rososzycy ok godz 22 00 po czym wspólnie udajemy się w dalszą podróż do Antonina a następnie do Ostrzeszowa na szczyt Bałczyny , po czym wracamy do Rososzycy i oby dwie grupy wracają do domu

Trasa liczyć będzie ok 115km w większości lasem gdzie będzie kilka podjazdów , drogami asfaltowymi oraz bezdrożami .

 

Tempo będzie spokojne, także nie ma co się obawiać o kondycję, a wycieczka zostanie podsumowana na krótkim filmie/zdjęciach :)

 

Zapraszamy wszystkich którzy mają na kierownicy/kasku trochę światła i chcą spędzić nietypowo sobotni wieczór!

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny , bez zapisów i rezerwacji

 

https://m.facebook.com/?_rdr#!/events/777509982301460?ref=m_notif&notif_t=plan_mall_activity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejny nocny trip mający na celu pokazanie, że nie tylko w dzień da się jeździć rowerem. Wspaniała atmosfera, niezapomniane chwile (zdziwienie kierowców i samej policji na widok tak oświetlonej i dużej grupy)

Zbiórki:
Ostrów Wlkp na Rynku, godzina: 21:00
kaliszu, Ratusz, godzina: 21:00

Kalisz z Ostrowem spotyka się w trasie w Rososzycy ok godz 22 00 po czym wspólnie udajemy się w dalszą podróż do Końca Świata. Po czym wracamy do Rososzycy i oby dwie grupy wracają do domu
Trasa liczyć będzie ok 105km drogami gruntowymi oraz lasem .

Tempo będzie spokojne, także nie ma co się obawiać o kondycję, a wycieczka zostanie podsumowana na krótkim filmie/zdjęciach :)

Zapraszamy wszystkich którzy mają na kierownicy/kasku trochę światła i chcą spędzić nietypowo sobotni wieczór!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny , bez zapisów i rezerwacji

 

https://www.facebook.com/events/273665019503717/?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...