Skocz do zawartości

[rowery OK/SS] Ciekawe, piękne, brzydkie, niezwykłe, zewsząd. Cz.2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Co do linku to nwm o który chodzi. A cinelli to znana firma która robi części rowerowe.

W velove są sprzedawane ich ramy robione u mielca i nazywają się torro. Sprowadzają i zamawiają tez ramy u Rychtarskiego. W ofercie mają także beach crusery i surly. 

Na surly tylko się przejechałem i zrobiłem swojego pierwszego skida na nim. Sama firma jak i cena moim zdaniem sugeruje że to może być ewentualnie pierwsze ostre albo rowerek dla hipstera. Gdy użyłem hamulca to myślałem że za chwilę złamię klamkę, a tylko bujałem się przed sklepem nim .. 



Ale wracając do rowerków, to.. szosa nie szosa ważne jest to ile waży..

http://www.tririg.com/articles.php?id=1035_Worlds_Lightest_Bike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że co? jakie 20tyś, 20 tyś bez problemu mozna żygnąć za seryjny kompletny rower najwyższej (a i nie zawsze) klasy, tutaj pełno customów, pierdól z małych manufaktur, cięzko wycenić jedyny taki rower na świecie, celował bym raczej w okolice 60-70tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tad3k Widziałem ładniejsze ;)

@Adaasko Serio?! Wiem że w rowerowym obok mojego bloku są rowery za 12 tyś PLN ale nie wiedziałem żeby płacić za rower aż tyle.. Myślałem że te 12 tyś to juz mega dużo, ale jednak mnie zaskoczyłeś z ceną "zasugerowaną" przez Ciebie. Pomijając to że taki rower jest epicki to wolałbym jednak wydać te pieniądze na coś innego pomijając fakt że pewnie nigdy nie wydam nawet tych 12 tyś na rower..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomijając to że taki rower jest epicki to wolałbym jednak wydać te pieniądze na coś innego pomijając fakt że pewnie nigdy nie wydam nawet tych 12 tyś na rower..

Moim zdaniem rower za minimum 12tys kupi sobie w przyszłości jakiś 1% rowerzystów którzy traktują kolarstwo na poważnie. Przeważnie takie rowery to kupuje klub, bo wątpię, żeby ktoś z własnych oszczędności szarpnąłby się na taki rower :)
No chyba, że naprawdę kogoś stać i jest mega dobry w tym co robi, czyli w kolarstwie szosowym :)

Do 10 tys można wyrwać "kosmiczny" używany sprzęt, no i z pewnością każdy by go nam zazdrościł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko bajer stylistyczny, prawda ? No bo kto będzie na ostrym kole śmigał z takim przełożeniem ?

Będzie na nim śmigał kotś chcący ustanowić rekord prędkości na rowerze - cytując podpis zdjęcia: 

"Want to crack 100mph with your own legs? This Donhou was created for that exact purpose"

 

Galeria targów Bespoked Bristol 2013 tu --> http://www.bikeradar.com/gallery/article/bespoked-bristol-2013-huge-gallery-37017/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...