Skocz do zawartości

[rowery OK/SS] Ciekawe, piękne, brzydkie, niezwykłe, zewsząd. Cz.2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

grzegosz

Zobacz pod jakim kątem z główki ramy wychodzi rura sterowa. Jak się włoży rurę sterową widelca do główki ramy, bez montowania sterów i postawi na kołach to koła się rozjeżdżają. Niby tutaj naciągnął to mostkiem, ale to za dużo nie daje. Po założeniu sterów, widelec odejdzie od główki ramy o jakieś 3mm, ale po naciągnięciu wszystkiego będzie to samo, bo rura sterowa nie będzie pod kątem, tylko równo wzdłuż główki i koło się cofnie. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e e e miałem zbliżona geometrię w moim rozjechanym przez BMW rowerze, i w połączeniu z klasycznym wyprzedzającym widelcem z szosy było to najcudowniejsze geo do jazdy po mieście więc w czambuł bym nie potępiał tej ramy tylko ją objeździł z normalnym widelcem a nie prawie prostym... Choć ocena zdjęć może mylić moje oko, bez kątów trudno coś mniemać mniemywać, no i jeszcze jest szansa że istnieje wyższy proty widelec, ale sam wolałbym niski z wyprzedzeniem niż wyższy zmieniający kąt... Jak ktoś ma gdzie zawiesić to mogę podrzucić na mejla moją ramę do wglądu poglądu... sam też miałem konflikt z oponą po podbiciu główki i wtedy już długością widelca dystans trzeba było ratować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki elberet. gdzieś się kiedyś spotkałem już z tą nazwą, trochę poszukałem i znalazłem model - piotrkowski suchar. a tak serio spotkał się ktoś i wie z ciekawości co to może być za piast?

 

tam skąd przyjechałeś nie macie internetu? to są torowe koła cane creek i piasta jest ich integralną częścią. nie kupisz jej osobno. koła zresztą też przestali produkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...