Skocz do zawartości

[kupię/sprzedam] ogłoszenia. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

zauważyłem ostatnio zabawną rzecz. bicicletta miał ramę na sell, kupił ją sebastian smyl (freakonwheels.wordpress.com), stamtąd trafiła do tomdera który w końcu zauważył że jest to cinelli i wystawił ją na lfgss, nie zmieniając nawet ceny tylko walutę :D

masz zamówienie u angoli na colnago? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ostatnio zabawną rzecz. bicicletta miał ramę na sell, kupił ją sebastian smyl (freakonwheels.wordpress.com), stamtąd trafiła do tomdera który w końcu zauważył że jest to cinelli i wystawił ją na lfgss, nie zmieniając nawet ceny tylko walutę :D

masz zamówienie u angoli na colnago? :D

 

 

zadko odpowiadam na takie pytanie :) - ale zrobie wyjatek - skoro przeczytales moj post na lfgss to powienienes wiedziec.

kupilem dla siebie ale jako ze rama walnieta ... chcialem sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

 

W najbliższym czasie nie wrócę do przygody z ostrym, w związku z tym na sprzedaż leci trochę gratów (rama, frameset po malowaniu, koła, korba...) poza tym nazbierało mi się sporo innych ciekawych rzeczy, warto zajrzeć.

 

Galerie są dwie- z pierwszej możliwa jest wysyłka po wpłacie, z drugiej wysyłka dopiero po świętach. Ceny są do negocjacji, hurtem taniej.

Kontakt na pw najlepiej.

 

Galeria I: https://picasaweb.google.com/107118639038440400127/Wyprzedaz?authuser=0&feat=directlink

Galeria II: https://picasaweb.google.com/107118639038440400127/Graty02?authuser=0&feat=directlink

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię w przyzwoitej cenie blat szosowy/torowy 44z, rozstaw 130bcd.

 

Krotkie pytanie: w jakim celu niektore z blatow sa eliptyczne a nie okragle? :whistling:

 

Kupię w przyzwoitej cenie blat szosowy/torowy 44z, rozstaw 130bcd.

 

Krotkie pytanie: w jakim celu niektore z blatow sa eliptyczne a nie okragle? :whistling:

 

+ za jakiegos browara przygarne sprezyna do hamulca przedniego Alhonga bo poszla w awaryjnej sytuacji :) Chyba, ze pasuja tez z innych, to moze byc z innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich założeniem było wykorzystanie dużego momentu obrotowego, jaki jest generowany w chwili, gdy korby są równoległe do podłoża oraz zmniejszenie czasu przechodzenia przez tzw. "martwy punkt", w którym moment obrotowy jest bliski zeru, gdy korby są ustawione pionowo.

wg. wikipedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się skusi

Mam na sprzedaż mostek ahead FSA OS190. długi na 100mm, pod kierę 31.8.

zrobiony na stealth (zmyte wszystkie napisy), cały czarny.

stan bdb, wszystkie gwinty i śrubki ok.

Cena-45+przesyłka

kontakt i zdjęcia na PW albo gorrezz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...