Skocz do zawartości

[200zł] Trening - szosa - piwnica


77rpm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szuka roweru do max 200 zł (najlepiej z wysyłką), interesuje mnie coś lekkiego - najlepiej kolarzówka. Trenuję zjazd i ten sprzęt ma służyć przez zimę do bicia kondycji no i w sezonie... podobnie do kondycji :)

Chcę kupić trenażer (nie wiem jaki, orientacyjnie na allegro za 500 zł można kupić coś fajnego) i do niego wsadzić ten sprzęt. Zastanawiam się czy zostawić kolarkę czy od razu przerabiać na ostre koło - nie miałem nigdy takiego sprzętu.

 

Na pierwsze skrzypce idzie :

http://tablica.pl/oferta/sprzedam-rower-ID1BfgH.html#9c08379a;r:;s:

 

Wygląda ok, cena świetna - nada się ? Z tego co wyczytałem pod trenażer tylko zmienić oponę i można się bawić. Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trenażer się nadaje :) Najlepiej byłoby go oglądnąć przed zakupem jeśli masz taka możliwość.Co do jazdy po szosie myślę, że będzie się nadawać. Wszystko wyjdzie na trenażerze. Przede wszystkim zaraz po zakupie sprawdź stan klocków hamulcowych i czy nie ma pęknięć na ramie bo to jest najważniejsze.Później napęd i resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zwróć uwagę na koła a dokładniej mówiąc na obręcze. ostatnio iałem "przyjemnosc" połaszczenia się na stare koła 28 " i okazało sie, że tyl był krzywy, a centrowanie nie miału sensu, bo ścianki były takie wytarte, że 1 mies hamowania albo nawet mniej rzy gorszej pogodzie i klocki znalazły by sie w środku w obręczy. Jak masz okazje zobaczyć rower to przejedź palcem po obręczy i zobacz czy jest gładka i nie ma masakrycznych rowków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pospiesz sie lepie z zakupem trenazera, bo w grudniu ceny uzywek beda najwyzsze (mania poswiatecznego spalania?;P) - za 200 masz juz cos zdatnego do jazdy;

 

rower mozesz wziac nawet swoj dh o ile go jakos usztywnisz;] i zalozysz odpowiednio lysa i waska gume na tyle

 

reszte zainwestuj w zapas filmow, bo iaczej czeka Cie wieeeele godzin nuuuuuudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...