Skocz do zawartości

[6000-6500] Ful 29er w góry Beskidy


bomber

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz HT nie jest to jakiś super sprzęt ale też nie najgorszy i nie jestem zbyt zadowolony,po prostu na zjazdach nie daje rady. Przede wszystkim chodzi mi o to że by w miarę przyjemnie wyjechać i bardzo przyjemnie zjechać, więc ma to dla mnie znaczenie czy będzie bujać czy nie .

 

Jakie to szczęście, że obecnie są takie mozliwości techniczne aby temu zaradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że większość odradza mi 29er przy moim wzroście, zastanawiam się cały czas zobaczmy po ile będzie ten trance 29 w Polsce. Jak będziesz miał jakieś propozycje to dawaj

 

http://aukro.cz/horske-kolo-specialized-stumpjumper-fsr-elite-2010-i2700756217.html

 

Piękny rowerek był by w moim zasięgu tylko ta rama M chyba troszkę za mała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

a masz 180? bo ja raptem 4cm mniej i mam właśnie M Stumpa i czuję się nader komfortowow na niej. Może lec się gdzieś przymierzyc?

Nawet sztyca Speca PostCommond - wow?!

Jedyny minus nie licząc dyskusyjnej wielkości to brak Braina z tyłu - czyli świetne Cabrio ale dach się zacina i nie otwiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

wiem, że to powrót lub trzymanie się 26", w dodatku sprzęt półciężki .... i w dodatku czekało by Cię składanie :) ale patrząc na takie oferty czy nie warto zaryzykować? :)

Zawsze za rok sprzedaż i z pewnością wiele nie stracisz

http://allegro.pl/ra...2695509830.html

 

..jest też piękny Trance (i ten model byłby lepszy) ale raczej pod niską osobę bo 16", równie za mały pieniądz

ogólnie tak sobie myślę-bez pospiechu a na pewno coś dobrego się trafi (w temacie 26")

 

Tak w ogóle przy Twojej niepewności między 26 a 29..wiesz jaki rozmiar byłby tu najlepszy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swój głos w sprawie rozmiaru. Mam 176 cm wzrostu i brykam na Camberze Expercie 26" w rozmiarze M. Gdy szukałem roweru pod swój wzrost nawet mi przez głowę nie przeszło by brać 29", być może dlatego że "stara szkoła" głosiła kiedyś że do zjazdów szybkich i pokrętnych lepsze są rowerki mniejsze. Duże koła poprawiają komfort bo są w stanie "przelecieć" nad drobnymi dziurami i korzeniami w drodze. Moim zdaniem charakter jazdy ma także dużo do gadania przy doborze rozmiaru. Proszę magistrów fullistyki i 29"-nistyki o przebaczenie i poprawienie moich wywodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak w ogóle przy Twojej niepewności między 26 a 29..wiesz jaki rozmiar byłby tu najlepszy? :)

Nie dałem rady dzisiaj się przymierzyć ale myślałem że 26 to będzie L a 29 M co do jakiś konkretnych wymiarów,długości poszczególnych rurek to nie wiem jakie były by dla mnie dobre :) operuje raczej wielkościami ogólnymi

 

Napisałem też do tego Czecha wczoraj z propozycją ale brak odp :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...