Skocz do zawartości

[rower] rower do 3000 zł do mtb


piterox

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem złożyć lub kupić rower do mtb w granicach 3000 zł. Proszę o napisanie modeli rowerów oraz części w przypadku złożenia. Wolałbym żeby rower miał powietrzny amortyzator i hydrauliczne tarcze.

Mje dane:

-wzrost 183cm

-waga 70 kg

Z góry dziękuję za informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci bym inaczej polecił. Złóż sobie rower z części pół na pół nowe i używane. Nowego bierzesz amorka, hamulce, część napędu, koła itp. Wszystkie te, które ulegają zużyciu. No chyba, że trafisz coś typu 'zdjęte z nowego roweru' lub z małym przebiegiem. Używane bierzesz wszystkie rurki (kierownica, mostek, sztyca) i np jeszcze korbę.

W 3 tysiącach się zmieścisz a będziesz miał rower na hydraulikach, powietrznym amorku (epicon lub coś wyżej) i napędzie deore/slx/xt.

 

Tylko czy tolerujesz używane części? Powiem ci, że ja na początku też chciałem wszystko nowe, a teraz już szukam używek, bo można zaoszczędzić a jakość ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być nowy czy używka też może być?

 

Użuwanu też może być tylko najlepiej w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym- tylko cos takiego mnie interesuje.

 

A ja Ci bym inaczej polecił. Złóż sobie rower z części pół na pół nowe i używane. Nowego bierzesz amorka, hamulce, część napędu, koła itp. Wszystkie te, które ulegają zużyciu. No chyba, że trafisz coś typu 'zdjęte z nowego roweru' lub z małym przebiegiem. Używane bierzesz wszystkie rurki (kierownica, mostek, sztyca) i np jeszcze korbę.

W 3 tysiącach się zmieścisz a będziesz miał rower na hydraulikach, powietrznym amorku (epicon lub coś wyżej) i napędzie deore/slx/xt.

 

Tylko czy tolerujesz używane części? Powiem ci, że ja na początku też chciałem wszystko nowe, a teraz już szukam używek, bo można zaoszczędzić a jakość ta sama.

 

Szczerze mówiąc tolerowałbym niektóre używane części tylko jakie byłyby odpowiednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/cube-ltd-pro-stan-jak-nowy-i2619896006.html a może coś takiego? W późniejszym czasie mógłbyś w nim wymienić hamulce (stokery ryde zbyt pochlebnych opinii nie zbierają), koła (np. coś na piastach novateca) i napęd, w zależności od tego w jakim jest stanie. Niestety sprzedający za dużo zdjęć nie wrzucił i troche trudno ocenić jego stan rzeczywisty, ale na jakoś szczególnie zajechnego nie wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...