Skocz do zawartości

[grupy] problem z moderowaniem


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce być namolny, ale czemu nic w kierunku poprawienia sytuacji się nie rusza; problem istnieje, a z perspektywy czasu nie widać żadnych działań by coś drgnęło w tej sprawie! Tak być raczej ni powinno, gdy się użytkownik zgłasza forum o pomoc to oczekuje jej uzyskania, Ja tu walczę o pomoc o dłuższego czasu bezskutecznie. Jak się nic nie da zrobić to niech zostanie to powiedziane to sobie odpuszczę dalsze proszenie się o pomoc tutaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytanie czy jako root admin masz na serio problemy użytkowników tego forum gdzieś i ich problemy z forum, z naszym problemem, czyli z brakiem edycji postów jako założyciel i modzi nic nie zrobiłeś. Odnoszę wrażenie, że funkcja nie jest adekwatna do roboty jaką wykonujesz tutaj. Gdy problem zostanie załatwiony do końca, czyli funkcje edycji postów, tematów i panel zarządzania pojawi (bo od początku tej funkcji nie ma u nas) to zwrócę ci honor, na razie nie mogę tego zrobić

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ci napisałem, że nikt nic nie zmieniał więc problem tylko i wyłącznie po waszej stronie leży nie po naszej. Jeszcze raz powtórzę u nas nic nikt nie zmieniał, ani nie usuwał nic w ustawieniach grupy, patrząc na drugą grupę, w której jestem modem jest dokładnie tak samo wszystko. Ty drogi Mieciu ciągle pytasz o to samo nie znajdując błędu po waszej stronie tylko szukając go na siłę u nas, a u nas tego nie ma, bo się pytałem ludzi jak i dokładnie porównałem obie grupy. W obu są takie same ustawienia lecz w jednej czyli Bikersi nie można edytować, usuwać, przypinać tematów itp od samego początku. Bawi mnie to, że jako admin nie potrafisz tego naprawić po wielokrotnych do cb wiadomościach na PW czy tutaj pisząc

P.S. Może i nie twoja wina, ale jako admin masz zdecydowanie większe uprawnienia ode mnie czy innych użytkowników i wiesz gdzie co dalej posłać by problem został zlikwidowany, oczekuje, że możliwość zarządzania grupę w końcu się przywróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

Ty w ogole nie czytałeś tego, co napisałem.

Po pierwsze, problem został zgłoszony deweloperom aplikacji i odbił się na razie głuchym echem.

Po drugie, ani razu mi nie napisałeś dokładnie tego, co zrobiłeś. Po prostu napisałeś, że zniknęło. Skoro nie ma szczegółów, nie ma też większych możliwości manewru.

Po trzecie, nie odróżniasz programisty dewelopera od administratora. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Po czwarte, a to się tyczy również pierwszego, oprogramowanie jest na licencji i jest rozwijane przez kogoś innego, więc 'dłubanie' nie w swoim kodzie nie wchodzi w grę.

Po piąte, to, czy piszesz raz, drugi, trzeci, czy dziesiąty do mnie na PW, wcale niczego nie zmienia ani nie przyspiesza, więc daruj sobie na razie wstawki o honorze, o tym, co Cię bawi, a co śmieszy. Odpisałem Ci na PW szczerze, jak to wygląda w chwili obecnej, więc przyjmij to łaskawie do wiadomości, albo nie korzystaj z grup do czasu aktualizacji, jeżeli tak bardzo Ci się to nie podoba. Funkcje moderacji są drugorzędne, więc możesz korzystać z raportowania, jak Ci zależy na prowadzeniu grupy.

Jestem świadom błędu i czekam na jego rozwiązanie. Nie naciskaj, bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...