Skocz do zawartości

[grupy] problem z moderowaniem


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno założyłem grupę i jako założyciel/admin powinienem mieć możliwość moderowania wpisów (tak przynajmniej było gdy byłem moderatorem w innej grupie). Niestety, mimo dokonywania zmian w panelu: zarządzaj grupą -> zarządzaj forami -> edytuj -> ustawieniu iż moderować mogą admini i moderatorzy nie mam możliwości moderowania wpisów.

 

Pozdrower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w panel zarządzanie grupą -> zarządzaj forami -> jest nazwa grupy obok której jest info RODZIC -> edytuj -> czwarta pozycja "moderuj" zaznaczam/ustawiam iż moderować mogą tylko admini i moderatorzy i wybieram zapisz forum. Tylko tyle mogę zrobić, jednak po tym zabiegu nadal ani ja ani moderatorzy nie mają dostępnych opcji edycji postów. Ja od początku nie mogłem edytować wpisów (myślałem że minie samoistnie), natomiast moderatorzy wczoraj mogli edytowac, a dzisiaj już nie. Wygląda to tak, jakby uprawnienia admina i moderatorów były takie same jak użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem grupę "Rowersi", brakuje mi jako adminowi jak również moderatorom możliwości edycji i usuwania postów swoich i uzytkowników. Edycja jest możliwa jedynie swojego postu do kilku minut po napisaniu go, czyli standardowo. Gdy byłem modem w innej grupie mogłem w dowolnym momencie edytować dowolne posty wszystkich użytkowników z grupy... i tej opcji aktualnie jako admin nie posiadam, moderatorzy również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieciu, widziałem na koncie że usuwałeś posta z tematu. Doszedłem na okrętkę jak usuwać posty, problem z brakiem edycji wpisów pozostał - nie ma klawiasza edytuj. Jak jużpisałem wcześniej gdy byłem modem mogłem edytować dowolne posty w dowolnym momencie. Napisz mi na prv adres email, to Ci wyślę print screena to sam zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być nachalny, ale problem dalej istnieje. Nie ma możliwości edycji ani usuwania postów. Ani opcja: Panel Moderatora w lewym górnym rogu się nie wyświetla. Ogólnie tak jak był problem tak jest dalej, że czy to jest admin czy mod to ma takie same prawa jak zwykły użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

ale skąd wy bierzecie ten 'panel moderatora' ?

 

Wam mają się wyświetlać checkboxy obok postów i tematów. Nic więcej. Po zaznaczeniu, opcje same się pojawiają.

 

I teraz mówię serio - nie wiem jak osiągnęliście taki efekt, jak teraz. Mogę usunąć grupę. Utworzycie sobie ją jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym fota z innej grupy gdzie jestem modem:

 

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.png

 

Chodzi o to, że w grupie Rowersi takie coś się nie wyświetla, ani inne opcje moda czy admina nie działają. NIe możliwości edycji ani usuwania ani ten panel moderatora się nie wyświetla w lewym górnym rogu. Problem nie jest rozwiązany więc dlatego się tu zgłosiliśmy o pomoc, ale widać ileś dni minęło i problem pozostał ten sam

P.S. Czemu mamy sobie ją usuwać, tak trudno to naprawić!?

 

Dla porównania wrzucam jeszcze screena z naszej grupy Rowersi:

 

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u%25281%2529.png

 

Chyba widać różnicę czego brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin
zostanie rozwiązany czy nie!?

Po pierwsze, zejdź z tonu.

Po drugie, karpik coś tak namieszał, że do grupy ROWERSI nie da się w ogóle wejść. Nie wiem co on kliknął, zresztą sam nie potrafi powiedzieć, więc nie jestem w stanie pomóc, ponieważ w jakikolwiek sposób nie próbowałbym tam wejść, dostaję komunikat "strona nie istnieje". Może to wina wersji (beta). Błędy się zdarzają.

Dlatego moje rozwiązanie jest proste, grupa zostanie usunięta i stworzona przez was na nowo. Nie było tam zbyt wiele, więc nie powinno być problemów.

Zarządzanie postami odbywa się po przez checkboxy przy postach i tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grupę się da wejść, więc tu nie ma problemu, jeśli wchodzisz przez grupy z panelu tam gdzie są forum, galeria itd. to się nie da, ale jeśli wejdziesz przez grupy pod trasami rowerowymi w Polsce to się da, zobacz na ostatni wpis ze wczoraj co świadczy, że się da.

P.S. Jak byłbyś miły i tematy przeniósł do nowej grupy o tej samej nazwie bylibyśmy wdzięczni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mieciu, jeśli to nie kłopot to proszę abyś przeniósł wszystkie tematy wraz z postami z grupy Rowersi do nowo otwartej grupy: Bikersi (http://www.forumrowerowe.org/forum/170-bikersi/), a następnie zamkną tamta grupę. Mam nadzieje, że teraz wszystko będzie ok. Dzięki za pomoc.

Pozdrower. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No, właśnie... niedawno nadano mi admina w grupie Merida.

Widziałem ten temat gdy powstawał, ale nie był mi do niczego potrzebny. Teraz się tym zainteresowałem, bo przydałaby mi się możliwość edycji postów (póki co jednego, muszę usunąć pewną informację). Z tego, co zrozumiałem czytając ten temat, była/jest taka możliwość?

Jeśli jest, to również u mnie, nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...