Skocz do zawartości

Ktoś chętny na objazd Pogorii IV i III?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zapraszam w weekend na objazd Pogorii IV i III. Cel jak widać nie daleki, a jakże fajny! Termin myślę, że to będzie SOBOTA GODZINA 10.00 lub później to zależy jak się zgadamy.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU I WPISYWANIA SIĘ TUTAJ KTO CHĘTNY !!!

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się jak to będzie, mi piątek średnio odpowiada, sobota lepiej z mojej strony wygląda. Pogoria IV + III to się robi w nieco ponad godzinkę nie ma aż takiej dużej odległości tam.

P.S. Konkretnie chce zrobić tą trasę co Tomek, dawno mnie tam nie było to czas sobie przypomnieć tamte rejony!

Edytowane przez biker90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No ja wiem w ile się robi, bo jestem tam co drugi dzień.

Mnie od wyjazdu z domu do powrotu do domu objazd Pogorii IV zajmuje około godziny (23 km).

Oczywiście wszystko zależy od tempa jakie sobie narzucę.

 

No to w takim razie sobota, ale raczej ja wolałbym popołudnie, ale jak coś to się dostosuję.

 

Jeśli mówisz o trasie z postu #2 to chyba zejdzie nam dłużej niż godzinę, ale to okaże się w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://devilek.bikestats.pl/812035,MP-MTB-w-Dabrowie-Gorniczej-Pogorie.html

 

Byłem, przejechałem się kawałkiem trasy. Znajomych nie spotkałem, ale z tego co wiem, to Wojtek walczył na trasie, reszta może się gdzieś kręciła. Szkoda w sumie, że nie pojechałem ścigu, bo trasa fajna, ale dzwon i tak zaliczyłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...