Skocz do zawartości

[poznań] szukam kogoś do wspólnego pedałowania


tobiasz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Malta, Morasko, akurat nie moje strony, ale jak byś chciał to możemy sie w jakiś weekend umówić na wyprawę do Wielkpolskiego Parku Narodowego.

 

Z malty, dokładnie polana harcerza, startuje otwarty trening MTB, był w niedziele, jednak z tego co wyczytałem na forum mają być przeniesione na wtorki

 

Jeśli chodzi o wyprawy do WPN to ja się również chętnie zgłoszę. Z racji tego, że mieszkam pod poznaniem( za Luboniem) to jest tylko kwestia umówienia miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam 30 lat , posiadam kross hexagon v6 , mieszkam na Ratajach Poszukuję towarzysza/towarzyszki do jazdy. Robię tak od 40 -90 km w zależności od wolnego czasu. Mieszkam w Poznaniu od września 2012 więc cały czas poznaje okolice Poznania. Czasem śmigam z żoną i wtedy to jest raczej jazda rekreacyjna. Jeśli zna ktoś jakieś ciekawe miejsca do jazdy rowerem i chciałby czasem się umówić i pojeździć to proszę pisać. Szczegóły obgadamy na gg. Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla ludzi z Poznania i okolic.

Od najbliższego wtorku (tj. 17.04.2012) ruszają (na razie nieoficjalnie) Otwarte treningi MTB. Tak jak w zeszłym roku prowadzi Rafał Łukawski. Treningi startują na polanie Harcerza (przy malcie) o godzinie 18. :)

 

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D! Rower już mam złożony :D! Teraz mogę śmigać:) Jestem chętna od środy do piątku. Bo w weekendy mam mecze.

Jestem z okolic Rokietnicy, ale sobie dojeżdżam na lajcie do Poznania więc godz. najlepiej, które mi pasują to ok. 12 - 17

Oczywiście jestem początkująca:P ale bardzo chętna na jakieś fajne wypady i ciężkie treningi:)

 

Pozdrawiam jak co to pisać

moje gg 40792714

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...