Skocz do zawartości

[do 1500zł] trekking do miasta


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

mam w chwili obecnej Treka 1500, rower, który ma już naście lat i niestety muszę kupić sobie coś nowego.

Mam 180 cm wzrostu, ok. 80 kg.

Jeżdzę niedużo - mam ok. 13 km dziennie do przejechania do pracy i z powrotem, większość ścieżkami rowerowymi albo chodnikiem.

Dodatkowo w weekendy albo wieczorami jeżdzę z Juniorem w foteliku, ale to max 20/30 km na tydzien dodatkowo, z tym że trochę po lesie.

 

Wydaje mi sie, że dla mnie najlepszy będzie jakiś rower crossowy, trekking ma za dużo osprzętu, którego nie potrzebuje a MTB to za mało jeżdzę nie po utwardzonych ścieżkach.

 

Patrzyłem na najtańsze wersje znanych mi rowerów:

Unibike Flash GTS

Kross Evado 1.0

KANDS Maestro

 

Mam do wydania do 1500 zł, ale im mniej tym lepiej - jestem w stanie dać więcej, ale tylko jeśli to będzie naprawde uzasadnione - np będzie dużo lepszy osprzęt, albo trwalszy :)

 

Może coś jest np w chwili obecnej w wyprzedaży i warto się tym zainteresować?

 

dziękuję z góry za wszelkie pomysły

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jednak chciał trekkinga... (jak nie chcesz to po co taki temat? :>) to rozpoczynają się teraz fajne promocje - np:

 

http://www.rowerzyst...t-2.0-2011.html

 

U mnie rowery ludzi dojeżdżających do pracy poza sezonem to w 80% trekkingi albo miejskie, reszta to MTB z dorobionymi błotnikami, semi slickami i bagażnikami - czyli trekkingi dla ubogich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jednak chciał trekkinga... (jak nie chcesz to po co taki temat? :>) to rozpoczynają się teraz fajne promocje - np:

Ciężki poniedziałek - wolę jednak Crossa, bo mi ten cały dodatkowy osprzęt nie jest potrzebny.

 

Co do reszty propozycji, to dziękuję, ale tego Kandsa nie można już dostać - na allegro są tylko damki. A jak się ma np do tych, które wymieniłem:

http://www.rower242628.pl/p/160/353/hercules-jump-28-bialy--cross-hercules-2011-rowery-hercules.html

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukałem jeszcze trochę stron i opisów i na chwilę obecną mam takie typy:

 

Agang 2011 RITUAL 4.0 1 429,00 zł

Checker Pig 2011 Rota 1 399,00 zł

Gepida ALBOIN 300 CRS 1650

Hercules Jump Street 1540

Hercules Jump Sono 1560

Kelly's 2011 AXIS CLASSIC 1530

Romet ORKAN 2.0 M 1300

Unibike CrossFire 1649

Giant Roam 2 1840

 

Czy jest coś co jest wyjątkowo lepsze niż coś innego?

Mi sie podoba ten Checkered Pig, Unibike oraz Hercules Jump Sono

 

dzięki

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...