Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem po co te próbki. Mnóstwo ludzi z forum ma ich ciuchy, bo są sprzedawane na allegro od dobrych kliku lat (CSC, Saxo Bank, Astana, Discovery itp to przeciez produkty Top Printu) i wielokrotnie były tu opisywane. Swego czasu nawet ktoś je tu hurtowo zamawiał i wysyłał forumowiczom - chyba kolega Xanagaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A później będą utryskiwania, nie zobaczyłem, nie wiedziałem, nie znałem rozmiaru etc. Samych softsheli i windstoperów mają 4 rodzaje - dalej lecimy w ciemno?

Poza tym z rozmów już odbytych wiem że wymiarówka kurtek jest zaniżona o jeden rozmiar, czyli następny niewiadomy czynnik. W serii leniej własnie dzięki próbce spodenek mogliśmy ocenić jak wygląda Xl a jak XXl.

Dajcie mi jeszcze chwilę - dzisiaj nie udało mi się tam dodzwonić, postaram się jeszcze jutro - wiem że najczęściej w sobotę mieli tam spokojniej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zgadzam się z mklos1. Teamówki z allegro, te lepsze: Discover, Aquila, Cantina Tollo to nie jest Top Print tylko BCM NOWATEX. Wiem, bo jeżdżę w nich od lat - i według mnie jest to odzież rowerowa naprawdę dobrej jakości. O tych, o których pisze lajtspid [min. CSC] nie mogę się wypowiedzieć, bo nie mam, ale wydają się być chyba gorszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając powyższe na uwadze nie omieszkałem zostawic wiadomości na sekretarce w odpowiednim tonie. Nie wiem co było przyczyną opóźnienia. Dzisiaj o 8.00 miałem już informację na mailu o wysyłce....

Mam nadzieję że tym samym wsio wróci do normy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z rozmów już odbytych wiem że wymiarówka kurtek jest zaniżona o jeden rozmiar, czyli następny niewiadomy czynnik.

 

Wziąłem w ciemno kurtkę letnią Saxo Bank oraz kurtkę zimową (Saxo i Discovery, dzisiaj dotarły). Mimo że to nie TP, mam wrażenie, że rozmiarówka jest nieco zaniżona. Gdy kupowałem na początku sezonu ubranie letnie, startowałem od 105kg i 180cm i kombinacja XXL góra i XXXL dół była idealna. Teraz zrobiło się nieco luźno, bo zleciało mi 10kg, ale jak dzisiaj założyłem kurtki, to powiem, że jest na styk. Parę kg więcej i byłaby amba... Wziąłem standardowo XXL. Przy ubraniu koszulka, bluza, kurtka, zapinam się bez problemu, ale opięcie jest wyraźne.

 

Co do samej kurtki z windstoperem - mam do porównania Stanteks, w którym jeździłem już jeden zimowy sezon i mam wrażenie że w SB/Discovery, że może być rześko... No cóż. Do pierwszych przymrozków jeszcze kawałek, a kryształowej kuli nie mam.

 

Zatem trzeba będzie mieć to na uwadze. Może to ogólny trend w zaniżaniu wymiarówek zimowych strojów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać, przyjdą materiały to zobaczymy i zdecydujemy. Ale panocki, wiem że to nic nie dam ale mi w tyłek zimno jak jeżdżę, rozumiem że teraz to juz kurier/PP/system poczty pneumatycznej na Księżyc, ale tak po cichutku chciałbym powiedzieć że nawet na dolnym śląsku się robi zimno ... : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witalski jestem.... przepraszam za opóźnienie, ale sporo pracy, a i newsów pozytywnych brak.

Cóż Panowie/Panie...jak by tu powiedzieć TP dało ciała, rzekł bym dosadniej ale mnie zbanują.

Wybaczcie że nic nie pisałem, ale też nic nowego w temacie poza tym że zaczęto mnie unikać.... Nie wspomnę o braku odpowiedzi na maile, ale również telefonicznie. Dopiero jak zablokowałem numer (wyświetlał się prywatny) nagle bezproblemowo dodzwoniłem się do właścicielki firmy ku jej kolosalnemu zaskoczeniu.

Nie wiem po kiego grzyba informowano mnie o wysyłce, wręcz poinformowano na maila (o czym wspomniałem wyżej). Ciuchy nie zostały wysłane do dnia wczorajszego (podobno dzisiaj tak, ale śmiem już w to wątpić).

Z rozmowy wywnioskowałem że TP miało jakieś duże zlecenie. Nie zmienia to jednak postaci rzeczy o wręcz katastrofalnym traktowaniu klientów... no żeby za przeproszeniem odpierdzielać takie rzeczy ?????

Nic to, ja się jeszcze wstrzymuję z kupnem innych ciuchów. Zobaczę - może wysłali próbki i ceny!!!!!!! Bo nawet tego nie otrzymałem mimo chyba 6-ciu maili.... o telefonach nie wspomnę.

Zrobicie jak uważacie w kwestii innego źródła, ja na razie nie odpuszczę już dla czystej zasady....zobaczymy, czy jutro się dodzwonię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Topprint dało dupy po całości. Na zewnątrz temperatury ~10st, a oni nawet próbek nie wysłali.. Mogli od razu napisać, że mają w dupie nasze małe zamówienie, bo robią coś grubego to myślę, że byśmy znaleźli coś innego, a tak to jest kaszana, bo obiecanki cacanki mogą sobie cisnąć między sobą, a nie do potencjalnych klientów - można by rzec, że stałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmowy wywnioskowałem że TP miało jakieś duże zlecenie.

 

Tak przeczuwałem... Klasyczne postępowanie polskich firm. Zamiast uczciwie powiedzieć: "Realizujemy duże zamówienie - nie mamy mocy przerobowych, nie podejmujemy się wykonania", to klienta wodzi się przez parę tygodni za nos a na koniec każe mu się spadać na drzewo... Obstawiam, że te ciuchy nie zostały wysłane...

 

Nie wiem czy jest sens brnąć w TP. Skoro mają duże zamówienie i napięte terminy, to będą nas olewać i przeciągać realizację. Może BCM Nowatex? Jeżeli te cichy, które mam, to jest ich produkcja, to są naprawdę niezłe i warto się nimi zainteresować. Odzież Sportowa BCM Nowatex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem info od jednej z osób które wykonywały ciuchy w Nowatex-ie, podobno kiszka..... jakość gorsza od TP.... znajdę PW, o ile nie skasowałem.

Mnie też wk$%^&ło postępowanie TP. Spytałem przecież podczas jednej z rozmów czy są zainteresowani w ogóle współpracą, odpowiedź była twierdząca, toteż brnąłem dalej.... Jutro zadzwonię... zobaczymy...

W sumie wysyłali podobno owo duże zlecenie, więc może udało im się dotrzymać słowa....

Wiem, wiem, łudzę się.... W razie czego zrobimy im antyreklamę tym razem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

OK, dzięki za info ElDiablo. Czekałem wystarczająco długo. Proponowałem też zawczasu, żeby zapytać innych producentów. Teraz jest już za późno - jeśli nawet uda się to zrealizować z TP - to podejrzewam, że ciuchy dostanę najwcześniej za miesiąc, a w d*** już zimno. Szkoda, bo uważam, że to dobry pomysł i reklama dla naszego forum. Co do BCM Nowatex - to moim skromnym zdaniem kiedyś może byli słabi, ale w tej chwili mam od nich 2 letnie komplety i jestem bardzo zadowolony - wysoka jakość i wykonanie.

W związku z tym opóźnieniem, ja tym razem decyduję się na ubranie jesień/zima od firmy Rogelli. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Nic jeszcze od nich nie brałem, ale wyglądają one na dość solidne produkty. Następnym razem, radziłbym zająć się tematem duuużo wcześniej i wysłać zapytanie do innych producentów - jeśli jest potrzeba, to oferuję swoją pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiłem Rogelli Biela - wszystko z nimi ok oprócz tego ze krótkie nogawki...

 

rok temu kupiłem mojej dziewczynie rogelli rimasco nogawki takie jak trzeba pasowały idealnie na mnie i na nią, niestety pruły sie szwy na brzuchu wiec poszły na reklamacje , przyszły nowe i też sie pruły...

 

kobieta umie szyć i jakoś to naprawiła ale po jakimś czasie poszły suwaki przy nogawkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście czas się dość znacznie wydłuża (i nie jest to bynajmniej wina Eldiablo) :(

Będę zmuszony zakupić chyba jednak ciuchy gdzie indziej - komplet Gridlock już jest ale czekałem na długie spodnie z pampersem pod spód.

Gdyby ktoś rozważał asortyment ATAK Sport z Jeleniej Góry to także odradzam.

Może dla "swoich"robią ciuchy lepszej jakości ale gdy zamówiliśmy partię ciuchów do Szczecina to była żenada. Rozmiarówka brana chyba z 20latków, bo wszyscy którzy zamówili ciuchy nie zmieścili się w nie !!! Wykonanie.....masakra. Szwy tak twarde że wrzynają się niesamowicie. Suwak bez smarowania nie dałoby się zamknąć.

 

Czekam na finał ciuchów do końca m-ca....chocciaż łamię się nad ciuchami z Endury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w GoSport i miałem okazję macać produkcję (letnią) BCM Novatex. Jakość porównywalna do TP. Ale ogólnie jakiegoś aj waj nie ma, tragedii także. Poza tym w cenie, którą przeciętny forumowicz może przeznaczyć na komplet oraz niedużym woluminie produkcji raczej nie wyskoczymy jakościowo w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. Jutro skontaktuję się z BCM. Szanowna właścicielka TP nie oddzwoniła mimo pozostawionych wiadomości (nie wspominając maili), a ja dziecinnych zabaw w blokowanie numeru w celu dodzwonienia się nie będę uskuteczniał...

Żenujące wręcz podejście do klienta nie wróży TOP PRINTOWI zbyt dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...