Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

TAAAK! :thumbsup: Zróbmy ubrania na zbliżający się sezon. Tylko lepiej nowy projekt, bo tegorocznego raczej nie kupią ci którzy już mają te ubrania. Ja mam i z chęcią kupie nowy model :)

 

No chyba, żeby rozszerzyć ostatni projekt o np bluzę z długimi rękawami lub longsleeve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Nie wiem czy z moim postem nie wyskoczę jak Filip z konopi ale proponuję pewne zmiany(o ile nie było wcześniej takich założeń, bo powiem szczerze że nie pamiętam). Mianowicie postuluję za tym by autor wybranego projektu dostał koszulkę za free oraz również darmową koszulkę dla osoby która ogarnia temat.

Podkreślam że nie pamiętam jakie były wcześniejsze ustalenia - po prostu zapłaciłem i już ;).

Skoro już decydujemy się na ciuchy letnie to może przymkniemy obecny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja był bym za utworzeniem nowego tematu. A administracja pewnie go przypnie, przecież to słuszna sprawa :)Bigos97 stworzysz nowy?

Również jestem za tym aby koszulka dla projektanta i osoby ogarniającej temat była za free. Należy się jakaś nagroda za taki wkład pracy.

 

A jeszcze się dopytam, jak to wyglądało z rozmiarów-ką, znajdzie się w ofercie TP coś większego? Klatka 120, pas 100? Niezły kloc ze mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...