Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy] ciepłe na jesień


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano · Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu

Wzór taki jak ostatnio - opcja szukaj, tam są widoczne projekty.

Co do godła na czym stanęła dyskusja ? bo w czym przeszkadza mały orzelek z napisem Polska na ramieniu ?

 

Ciapnięte z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu

Na co ci godło będziesz reprezentował forumrowerowe.org na maratonach po za Polską/Europą ??

Po pierwsze jestem POLAKIEM ....ale to tego trzeba dorosnąć

Po drugie jeżdżę dużo po za granicą kraju na rowerze i chciałbym być utożsamiamy z krajem z którego pochodzę OT TYLE :)

Po trzecie co przeszkadza małe godło na rękawku ?

Odnośnik do komentarza
  • Mod Team
Napisano · Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu
Co do godła na czym stanęła dyskusja ?

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/107968-forumowe-ciuchy-ankieta-dot-symboli-narodowych/

 

Po pierwsze jestem POLAKIEM ....ale to tego trzeba dorosnąć

I okazywać to koniecznie przez godło na koszulce, wybacz, ale podejrzewam, że niejeden bez tegoż godła jest lepszym patriotą niż Ty.

Przypomina mi się Euro, jak wszyscy jeździli z flagami na samochodach - później te same flagi lądowały na ulicach, w błocie i kałużach :/

 

Dajcie spokój, nie powracajmy do tego tematu, była ankieta, wygrał brak symboli (chociaż coś ankieta nie wyświetla się prawidłowo), tak jak kolega wyżej pisze, przyszyj sobie, zresztą skoro wszędzie ma być godło to dlaczego (podejrzewam, że) na co dzień nie masz na każdej koszulce godła? Można sobie wytatuować, zawsze będziesz miał przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu

Można sobie wytatuować, zawsze będziesz miał przy sobie.

 

Najlepiej w widocznym miejscu, np. na czole, każdy na pewno zobaczy..

A najlepiej to zakończyć tą rozmowę, bo to nie temat o tym...

 

Czekamy na info dotyczące ubrań :)

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu

Tak jak napisałem wcześniej....do pewnych spraw trzeba dorosnąć

Tak jak sam SAFIAN stwierdziłeś wyniki się nie wyświetlają więc skąd miałbym wiedzieć jak to się skończyło ?! zresztą zamiast dyskutować mógłbyś coś z tym zrobić jako zarządzający tym forum

Zapewne obydwoje moglibyście być moimi synami więc z małolatami nie będę dyskutować bo zawsze wszystko wiedzą lepiej a potem ogon pod siebie i głupio im :)

SAFIAN nie mierz wszystkich ludzi tą samą miarką i jako MOD TEAM powinieneś być bardziej powściągliwy od takiej formy wypowiedzi

rozbujnik .......mleko pod nosem dopiero chyba co Tobie wyschło..... hmmm? bo z wypowiedzi tak wynika

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu
Ukryte przez Franio, 24 Sierpnia 2012 - Brak powodu

Znów wszystko idzie w kierunku wojenki polsko-polskiej. Wnioskuję o posprzątanie tematu.

Nie żadna wojna tylko grzecznie zapytałem a zostałem od razu potraktowany jak intruz OT tyle

Koniec OT

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...