Skocz do zawartości

[koszulki] Jak mają leżeć na ciele?


oficjalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, witam wszystkich.

Idzie wiosna, trzeba się jakoś ubrać. Jestem zainteresowany kupnem rowerowego t-shirta z zameczkiem, z oddychającego materiału. Zastosowanie głównie w amatorskim XC, co nie znaczy że nie będę się pocił.

Moje wymiary są trochę odbiegające od norm - patyczak ze mnie. Wzrost 185 i strasznie chudy.

Totalnie nie mam pojęcia jak taka koszulka ma leżeć na ciele. Czy ma być obcisła, przylegać do ciała, i na jakiej wysokości ma znajdować się ściągacz? Może macie jakieś foty poprawnie ubranych kolarzy? Podkreślam ubranych!!!

Dzięki za info.

PS. Dziś mam urodziny!!! haha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

happy b'day :)

ja tez mam podobne wymiary :) 180x60kg :P

ma przylegac,koszulki rowerowe do xc sa obcisle

jesli chodzi o ten sciagacz na dole to w lecie wystarczy ze bedzie na wysokosci pasa ,tyl jest troche dluzszy bo przeciez na rowerze sie pochylasz bardziej ale nie musi zachodzic na du... :P,tzn nie zakrywa jej calej :)

a zdjecia - to juz sam znajdziesz google i bikeworld i inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę zwykłe luźne t-shirty. Mam w prawdzie całą szafę kolarskich ciuszków(pozostałości po dawnych znajomościach) są to głównie klubowe(15) z nawet przyjmnych materiałów(wszystkie które mają poniżej 8 lat są "oddychające").

Zgodzę się z powyższym postem i dodam że jak się ma "kolarską" koszulkę to trzeba uważać na spodenki:) nie powinny mieć zbyt dużej ilości "bajerów" w okolicach pasa bo można o nie zawadzić ściągaczem i pochylając się albo coś rozpruć albo się lekko przydusić... wiem z autopsji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jakos sobie nie wyobrazam teraz jazdy w innych ciuchach niz kolarskie :)

NAjlepiej idz do sklepu i przymierz sobie komplecik :D Koszulka ma byc obcisla ale bez przesady , nie moze krepowac ruchów . Koszulka kolarska jest dłuzsza z tylu , wiec nie bedzie problemów . Zreszta ubierajac do tego spodenki kolarskie bedzie ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po krótce opisze swój problem. Kupiłem niedawno komplecik spodenki + koszulka.

Ale do rzeczy. Jak długi powinien być t-shirt typowo kolarski? Wiem , że tył dłuższy ale ja jadąc na rowerku mam nieco odkryte plecy (albo raczej tyłek). Gdy stoję to jest ok ale kiedy uniosę do góry ręce to mam odkryty brzuch :P .

T-shirt jest XL a ja do byków nienależe. Może trochę za wydatny brzuch mam ;) .

Czy w moim przypadku polecacie spodenki z szelkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...