Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy]Robimy w tym roku?


safian

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam temat i kopara mi opadla, skad biora sie takie miernoty jak........? ja rozumiem, ze........ zobowiazuje ale zeby mi jakis koles zabranial okazywania tego ze jestem Polakiem to jest skandal. Jezdze od paru lat w bluzach bcm'u w barwach reprezentacji Polski i bede jezdzil oraz kupowal nastepne podkreslajace moje pochodzie.

 

Tak wiec z checia kupie komplet z wlasnym nickiem oraz w barwach narodowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

RafalB - tak się pienisz o flagę i godło na byle koszulce a czytać ze zrozumieniem to nie idzie co? O poprawnej pisowni w Twoich postach czy tez używaniu polskich znaków diakrytycznych nie wspomnę. Takie obelgi na PW jak jesteś taki kozak.

Trochę przerwy na ochłodę dobrze Ci zrobi bo przeglądając logi ostrzeżeń na Twoim koncie, wniosek jest jeden - z kulturą u Ciebie krucho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnie też zamówienie strojów w firmie szyjącej odzież?

Trzeba stworzyć listę z zamówieniami, zamówić projekt stroju i określić, co ma zawierać. Potem zbieranie kasy, odebranie strojów i rozesłanie do ludzi :). Trochę zabawy z tym jest... Aaa, i trzeba mieć anielską cierpliwość w kontaktach z Top Printem - fajni ludzie, ale pracują wg systemu hiszpańskiego - mañana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z mamą, zajęła by się zbieraniem pieniędzy, listę mogę zrobić, jak wybierzemy projekt na strój to mógłbym zacząć działać z mamą. premier2- co rozumiesz przez słowa " określić co ma zawierać " czy jak wyślę projekt to nie wystarczy ?. Jeśli ktoś mógłby pomóc co do Firmy Top Print to resztą zajmę się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzaj materiału, długość zamka, czy i jakie wykończenia ściągaczy na koszulkach i spodenkach, rodzaj wkładki w spodenkach, kolor szelek w spodenkach :)

 

 

Pomożecie mi w tym ? :P

 

Zamek myślę że przez całą długość

szelki pod kolor bluzki

wykończenie - tak jak w większości tą 'opaską silikonową' co do ciała tak przylega

wkładka - miękka ( ale czy są do tego jakieś określenia ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek myślę że przez całą długość - sugerowałbym 1/3 dł koszulki(wygodniej się jeździ, koszulka ładnie układa się na ciele, zwłaszcza na brzuchu)

szelki pod kolor bluzki - do wyboru czarne lub białe :)

wykończenie - tak jak w większości tą 'opaską silikonową' co do ciała tak przylega - tak, ale nie rękawki, bo po jeździe ciężko się ściąga i w czasie jazdy koszulka czasem może "ciągnąć"

wkładka - miękka ( ale czy są do tego jakieś określenia ?) - jest kilka do wyboru, od najzwyklejszej, takiej pieluchy, po wkładki profilowane, z segmentami, dodatkowo są też wkładki damskie (lepsze wkładki podnoszą cenę spodenek o ok 10zł, ale wg mnie warto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...