Skocz do zawartości

[Forumowe ciuchy]Robimy w tym roku?


safian

Rekomendowane odpowiedzi

Przydało by się jakieś logo forum w dobrej rozdzielczości te co mam są dość pikselowate

 

Odnośnie grafiki wektorowej

Właśnie przygotowuję szablon w InkScape - w niedzielę dokończę... na weekend wyjeżdżam

 

No i jeszcze jedna uwaga

A może by dodać kilku sponsorów ;-) koszulka byłaby ciekawsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Tu są linki do jakichś kilku bannerów, trzeba ładnie poprosić Miecia, niech nam zaktualizuje :)

Reklamuj forumrowerowe.org - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa

 

Co do sponsorów to chyba najpierw przydałby się organizator tego wszystkiego (na mnie nie patrzcie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne przedsięwzięcie. Byłoby super jakby się to udało. Jaki byłby przybliżony koszt całego kompletu? Czy 2 tygodnie na dodawanie projektów to nie zbyt dużo? Myślę, że jak ktoś się za to weźmie to w ciągu tygodnia 3 ciekawe projekty da radę zrobić (jeśli jest obeznany z grafiką, a jeśli to nie to i miesiąc nie pomoże). Pytam, ponieważ wiem, że ciężko się zorganizować i cały proces wybierania projektów, producenta, zapisów, produkcji itp będzie trochę trwał, a sezon się zbliża.

 

Żeby nie było, że narzekam obiecuję jutro albo jeszcze dziś pod wieczór wrzucić swój projekt i użyte w nim logo/a, aby łatwiej było innym projektować (oficjalne logo jest szerokie i niskie, więc np na koszulce nie zawsze dobrze wygląda.

 

Pozdrawiam.

 

Projekt jednak nie dziś ale materiały wrzucę i tutaj prośba do moderatora. Czy mógłby ktoś (Franio?) wrzucić te materiały do pierwszego postu w temacie z projektami, żeby można było łatwo je znaleźć?

Projekty w .png z przezroczystością.

1. Największe w Polsce! FORUM ROWEROWE.ORG (oficjalne):

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

2. FR.org:

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

3. FORUM ROWEROWE .org (np. na brzuch, klatkę):

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

4. FR.org (ktoś pisał o zębatce, że brakuje jej w logo ;)

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z tego co pamiętam, to w ubiegłym roku koszt kompletu wyniósł ok. 150zł/os (Top Print). Jednak ja nie zamawiałem, więc może niech w tej sprawie wypowiedzą się inni. Projekty można zgłaszać aż do 11 marca, ponieważ nie każdy siedzi na forum 24/7 i wie o konkursie. Dlatego myślę, że 2 tygodnie to odpowiedni okres na to, by każdy kto chce stworzyć projekt, zdążył to zrobić.

 

Ps. Materiały podkleiłem w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka projektów, ale jeden jest wg mnie za słaby na konkurs i zrobię inny.

Krótkie pytanie:

Czy można do tematu z projektami konkursowymi wrzucić projekt "dla zgapienia/pomocy/inspiracji" z zastrzeżeniem, że nie chce się żeby brał on udział w konkursie? Trzy konkursowe dam na pewno i ten chciałbym wrzucić na luźno.

 

Nie zagmatwałem zbytnio?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie (przepraszam za post pod postem- brak możliwości edycji).

Jak wygląda sprawa nicku na koszulce? Z tego co udało mi się wyszukać w starych tematach to za nick była dopłata 5zł. Chodzi o jedną "naszywkę" z nickiem czy ogólnie jako dodatkowy nadruk?

Ogólnie chodzi o najlepsze miejsce na nick. Jeśli dobrze pamiętam brat na koszulkach (zwykłe t-shirty) z BBTP ma nick na rękawach i klatce. Czy tutaj ograniczamy się do nicku w jednym miejscu (pytanie jakie- klatka, plecy, rękaw/y, kołnierzyk?), czy można wrzucić w kilka miejsc (tak żeby koszty nie wzrosły strasznie)?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak:

Adresy do stron gdzie można projektować koszulki - niestety trzeba tam potworzyć sobie konta aby móc załadować loga forumowe

http://www.carvalhoc...ustom-designer/

http://www.akapparel...ing-apparel.php

http://mtborah.com/c...pparel/cycling/

http://www.owayo.com/cycling.htm

 

Odnośnie grafiki wektorowej, polecam program InkScape - darmowy można pobrać z

http://www.dobreprog...dows,12218.html

a również darmowy podręcznik :thumbsup: jest tu http://www.google.co...vgKQJQ6JxLGedzQ

 

Jak coś więcej znajdę lub wykombinuję to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wyjaśnić co to jest FR.org? Jak koszulki mają być forumowe, to czemu ta strona nie przenosi na forum?(domniemam - po francuskim właścicielu, że forumrowerowe.org jej właścicielem nie jest i strona na forum przenosić nie będzie ;P ). Rozumiem, że my - użytkownicy wiemy, że to taki modny skrót, ale jak osoba obca zobaczy na kimś koszulkę z takim napisem to na forum raczej nie trafi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś ten projekt w większej rozdzielczości ?

Bo ja patrząc na tak wykonaną koszulke nie miałbym żadnego problemu, żeby trafić na to forum...

Po bokach jest pełna nazwa, więc bez przesady :)

Na plecach tak samo.

 

Napis to szczegół(można zawsze dopracować), ale koszulka mi się w tych barwach spodobała.

Chętnie bym sam coś wrzucił, ale niestety nie mam takich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym się przyglądał koszulce, ok, ale np. na zawodach - przejeżdża koś w koszulce, czy ktoś z widowni(albo przechodzień na chodniku) zdąży się przypatrzyć koszulce? A nawet jeśli - może pomyśleć po co mam czytać jakąś długą nazwę i ją zapamiętywać skoro jest fajny skrót - koduje w głowie FR.org i na forumrowerowe nie trafia :verymad:

 

Edit: dla wyjaśnienia, też nie czepiam się projektów koszulek, ten w.w. jest według mnie bardzo fajny, fajnie byłoby, gdyby właściciel forumrowerowego kupił też FR.org - było by "krótko i za##biście" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu w google "fr.org" drugi wynik to temat o naklejkach forumowych, więc nie jest źle. W większości projektów zapewne będzie pełna nazwa, a i tak zostają jeszcze spodenki.

Chyba po 20 będę miał czas to wrzucę ostatnie spodenki i 2 koszulki.

 

Mam pewną propozycję (sam użyłem tego w projektach). Dobrze wiemy, że część z nas lubi nie tylko prędkość, ale też duże odległości- często przekraczamy granice. Może element narodowy żeby było wiadomo jak ktoś nas zobaczy np. w Chorwacji, Słowenii, Niemczech, że to pozytywnie zakręceni Polacy dojechali "tu" na rowerach. Osobiście pakuję na klatkę godło i chyba na rękaw małą flagę Polski. Temat do przedyskutowania ale myślę, że nikt nie będzie się sprzeciwiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucajcie wszystko :)

Jestem pewny, że jeszcze lepsze tu będą wrzucone, a te słabsze graficznie zawsze można wspólnymi siłami podciągnąć. Pamiętajcie, że to mają być koszulki forum i mają prezentować się jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...