Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

MAM GO:)

Własnie na nim wróciłem:) V6 srebrna 19'' :D "Odpoczywa" teraz w garażu...chociaż jak może odpoczywać po ok3km;) Jednak amorek to bardzo fajna sprawa (zaznaczam,że to mój pierwszy "prawdziwszy" rowerek :D )

...ale powiedzcie mi,czy "rączki" nie są zbyt twarde? łapska-dłonie mnie normalnie bolą! ...a moze to dlatego,że nie jeździłem kaaawał czasu...chociaż...może ktoś coś powie? Druga rzecz,to mi chyba "średnio" wyregulowali przerzutki...Przy -nie wiem czy mnie zrozumiecie,bo nie znam jeszcze fachowego języka:)-przełożeniu przód 2, tył z 7 na 8,nie chciała zaskoczyć i później zaskakiwała,ale dziwne dżwięki wydawała...Regulacja,czy na takim przełożeniu się nie "lata"? Wybaczcie jeśli gadam "farmazony",ale zaczynam dopiero przygodę:D

 

Pozdrawiam! i dzięki za to forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w GO swojego kupiłem za tyle... na dodatek jak ktoś chce moze kupić na raty (30% pierwsza wpłata (300zł V6) a potem te 700złociszy na 7 rat, jedyną dodatkową dopłatą jest ok 21zł -ubezpieczenie kredytu:) oczywiście w skali całego kredytu)

 

Pozdrawiam!

 

ps. zobaczcie jak naszą ukochaną V6 ktoś "zjechał" ... :/

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=3...7326&a=41041481

 

jedna tylko niejasność,że nie potwierdził jeszcze czy to na pewno V6,czy V3...zobaczymy może niebawem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to UFFFF...w 80% ;))

...no to fajnie,ze jeszcze taniej zapłaciłeś...ale ja dostałem GRATIS UBEZPIECZENIE:) ...ale kurcze tylko do 30 września,jak się właśnie doczytałem :/ ...ale lepszy rydz niż nic ;)

No mam zamiar jutro kupić licznik i śmignąć ze dwie chociaż godzinki na tym rowerku:)

mam jeszcze pytanko do użytkowników V6,którzy już jeżdżą dłużej...co w tym pojeździe trzeba "pilnie" wymienić? Pytam jako ciekawostkę...bo jak mnie złapie ta "obsesja rowerowa" :D

 

Pozdrawiam i udanego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem 23.03 i zapłaciłem 939zł. Rowerek jest naprawdę super. Dragon26, co do tych rączek, to chyba dlatego tak Ci się wydaje, bo dawno nie jeździłeś. Jak dla mnie to są miękkie i ja nie narzekam. Nie wiem jak inni ;)

 

P.S. Co do wymiany, to może nie tyle wymiana, ale warto skrócić łańcuch. Nie wiem czy u Ciebie jest też taki długi, ale u większości posiadaczy na tym forum, jest on dość długi i jak jedziesz po wertepach, to może Ci przeskakiwać. Do reszty osprzętu to nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowiee help!

Jako ze wlasnie wrocilem z dopiero drugiego tajdu moim hexem - jestem jeszcze swiezy:) i zadam glupie pytanko. Jak jest zamontowana linka do przedniej przerzutki??? Wlasnie wrocilem i zobaczylem ze wrocilem z linka dyndajaca luzem przy ramie;). Jakos nie moge teraz jeje sensownie wplesc ponownie na swoje miejsce - moze jak ktos z was ma cyfrowke to niech wrzuci jakies zdjecie bo nie wiem jak mam dokrecac juz to ustrojstwo. Jak teraz dokrecilem to mi wogole 2-ka nie chce wskoczyc. Poradzcie pliss bo do serwisu daleko ...a dlugi weekend dopiero sie zaczal!

 

aaa i jeszcze jedno czy przy manetce linka powinna byc dokrecona na maxa czy tez trzeba zostawic jakies "luzy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zamontowana linka do przedniej przerzutki??? Wlasnie wrocilem i zobaczylem ze wrocilem z linka dyndajaca luzem przy ramie;). Jakos nie moge teraz jeje sensownie wplesc ponownie na swoje miejsce - moze jak ktos z was ma cyfrowke to niech wrzuci jakies zdjecie bo nie wiem jak mam dokrecac juz to ustrojstwo. Jak teraz dokrecilem to mi wogole 2-ka nie chce wskoczyc. Poradzcie pliss bo do serwisu daleko ...a dlugi weekend dopiero sie zaczal!

aaa i jeszcze jedno czy przy manetce linka powinna byc dokrecona na maxa czy tez trzeba zostawic jakies "luzy"?

 

Nie rozumiem troche... Chodzi o to ze linka ci spadla z tego kolka w przerzutce? Jezeli tak to wystarczy ja tam z powrotem zalozyc.

 

Co do manetki, ta sruba od regulacji powinna raczej byc prawie calkiem wkrecona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki... wiem ze to pewnie jest banalne ale.... to jest moj pierwszy rower z przerzutkami:) i chodzi o to ze nie wiem z ktorej strony mam ta linke wlozyc. Moze to dziwne ale mozzna ja tam wlozyc na wiele sposobow a ja nie pamietam teraz jak ona byla wlozona na poczatku - dlatego tez chetnie bym to zobaczyl na jakims zdjeciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello,

ile placiliscie za swoj pierwszy przeglad? Ja zadzwonilem dzis do serwisu w Jablonnie to mi facet zaspiewal 49pln - troche duzo. Czy jest wogole szansa zeby aki przeglad byl drmowy? Odrazu mowie ze moj sprzet jest kupiony na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wogole nie musialem robic przegladu - kolo w sklepie odrazu walnal mi pieczatke ;P

 

dzisiaj chcialem lekko poprawic przednia przezutke... i silem ja totalnie, rozregulawalem znaczy sie :) jeszcze jutro zobacze jak troche pojezdze ale chyba pojade do jakiegos serwisu na regulacje... ile takowa kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodni biegam po sklepach i zawsze cos mnie powstrzyma przed zakupem rowerku :) Dzis na przyklda z tysiakiem w kieszeni i z bananem na twarzy oblukałem tylko wystawe bo wyjatkowo przed majowka do 14-00 sklep czynny grrr nastepna szansa w piatek <_< ale na temat

W niewiele wyższej cenie mozesz wytargować Level A4 z 2005 roku

za 1100 w Warszawie róg Ryżowej i Jerozolimskich

Posłuchałem sie ciebie i znalazłem taka okazje u siebie za 1080 zł level a4 z zsezonu 2005 i s tu moje pytanie lepiej go brac czy moze v6 stke :034: Oblukałem tylko ze z tylu ma sram 7.0 i 27 biegów i tyle moja fochowa wiedza sie zdała :P co o nim sadzicie

http://rowery.onet.pl/4,35,139122,1364,kro..._a4,sprzet.html

krossa41mx.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wreszcie zaliczyłem pierwszy dłuższy wyjazd na V6- 28km:) Dodam,że chyba raz zrobiłem podobny,na jakimś marketowym sprzęcie:)

Moje odczucia:

-ból "czterech liter"-chyba faktycznie siodło to się nadaje wymienić,albo moje "dolne partie pleców" są jeszcze delikatne;)

-po przejechaniu ok 12km wrzucając "3" na przedzie (chyba 6,7 była na tyle) łańcuch wciął mi się między zębatkę a "osłonkę" -REGULACJA PRZERZUTEK??

-nast sprawa,to chyba faktycznie łańcuch jest zbyt długi-ze dwa razy przeskiknęło coś...albo mi się zdawało,bo coś "strzeliło u dołu" ...początkujący ze mnie rowerzysta:)

Powiedzcie mi,czy osoba która nigdy po za zmianą/klejeniem dętki w Pelikanie,nie miała do czynienia z serwisowaniem roweru,poradziłaby sobie ze skróceniem łańcucha?? Potrzebny jest jakiś specjalistyczny sprzęt? a może jest gdzieś instrukcja "krok po kroku"?:(

 

Na koniec dodam jeszcze jedą moją refleksję...

CIESZĘ SIĘ,ze wybrałem rower z grupy MTB/ATB! Nasze drogi przypominają jak nic przypominają teren GÓRZYSTY-dziury,doły,wertepy! Makabra :/ (mieszkam w Zabkach k/WaWy)

 

Pozdrawiam i przyjaznych terenów do jazdy życzę!

 

AHA! mam jeszcze jedno pytanie do użytkowników V6 (a może i inne też tak miały...)...

Kupując rower Krossa,a dokładniej V6,książeczkę gwarancyjno/instrukcyjną,dostaliście w jęz polskim???? czy moze tak jak ja ANG/NIEM/RUS ! Czy to nie jakaś paranoja,żeby POLSKIEJ produkcji rower,na POLSKIM rynku miał obcojęzyczne gwarancje??!! Szczególnie interesują mnie osoby kupujące w GO Sporcie-tam na moje pytanie,przez tel dostałem odp,że "...Kross tak nam dostarcza...nawet interweniowaliśmy u nich,ale to nic nie dało(WĄTPIĘ!)..." Czy producent nie jest ZOBOWIĄZANY do tego,żeby gwarancję,czy też instrukcję dawał w jęzku który OBOWIĄZUJE na danym terytorium ??

 

Pozdrawiam!

Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

AHA! mam jeszcze jedno pytanie do użytkowników V6 (a może i inne też tak miały...)...

Kupując rower Krossa,a dokładniej V6,książeczkę gwarancyjno/instrukcyjną,dostaliście w jęz polskim???? czy moze tak jak ja ANG/NIEM/RUS ! Czy to nie jakaś paranoja,żeby POLSKIEJ produkcji rower,na POLSKIM rynku miał obcojęzyczne gwarancje??!! Szczególnie interesują mnie osoby kupujące w GO Sporcie-tam na moje pytanie,przez tel dostałem odp,że "...Kross tak nam dostarcza...nawet interweniowaliśmy u nich,ale to nic nie dało(WĄTPIĘ!)..." Czy producent nie jest ZOBOWIĄZANY do tego,żeby gwarancję,czy też instrukcję dawał w jęzku który OBOWIĄZUJE na danym terytorium ??

 

Pozdrawiam!

Dobranoc:)

 

 

to jest ich obowiazek i mozna to zglosic do federacji konsumenta,mi sie wydaje ze te rowey w go sa na export,i maja je taniej,ale gwarancja nie z naszego kraju,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh majn goth! Nie plac! Do it yourself :)

Na xc-zone masz napisane jak wyregulowac przerzutki. To jest naprawdę proste!

 

 

:D tylko ze ja za bardzo pogrzebalem przy regulacji przy manetce :) i wydaje mi sie ze tam najbardziej cos jest popieprzone ;\ ale wybiore sie jeszcze jutro albo w sobote do kupla ktory jest "zapalonym" kolarzem, wykozystam go :P:blink:

 

mam jeszcze problem z uchwytem siodelka (nie wiem czy to dobrze nazwalem ale chodzi mi o to czym sie konczy sztyca u gory i do tego sie dokreca siodlo :P )

 

sio1.JPG

 

sio2.JPG

 

na drugim zdjeciu zaznaczona jest blaszka (dolna :P )ktorej konce wystajace poza sztyce wyginaja sie na dol :( i przez to siodlo mi samo jezdzi (przesuwa sie) do przodu i do tylu ;/

 

czy sa jakies inne sposoby mocowania siodla?

zeby zmienic sam uchwyt siodla trzeba kupic nowa sztyce?

 

aha probowalem ta blaszke wyprostowac (w imadle) ale wygiela sie z powrotem, jak mniemam miedzy innymi wina jest moja waga (100) ale przeciez cos takiego sie nie powinno wygiac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...