Skocz do zawartości

Kross Team


Kormoran

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi ci o te 150zł :035: to ja kupiłem a2 za 1250 model 2006. a evo jest chyba po 1299 więc wychodzi taniej

 

 

Gdybym znalazł a2 w takiej cenie to biore od ręki ale w mojej okolicy nigdzie z Krossa nie spuszczają :angry:

 

Szukam alternatywy dla evo bo czekam już na niego 2 tyg. i dzisiaj dowiedziałem się że jeszcze z tydzień poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - mam osobiste pytanie do posiadaczy Hex'a V6. Jest sprawa. Myślałem nad V3, ale okazało się, że moje finanse o wiele się zwiększą ..... Na szczęście :033: !!!! I dlatego pytanie - rower byłby mi potrzebny do jazdy w 75 % po drodze. Chcę się też dobrze przygotować (rękawiczki, licznik, torba podsiodłowa, lampy, itd.). Dlatego pytanie : lepiej kupić V6 i pierdołki, a jak coś tam to nawet powymieniać i dostosować rower "pod siebie" czy lepiej kupić Level'a A2 i na razie zostać "gołym" (no tylko licznik bym kupił) ????? Myślę, że V6 by mi starczył, bo mam 16 lat, ale jednak ta "wyższa klasa" ciągnie :) ... No wiecie ..... Dlatego proszę o opinię. V6 już widziałem i jest PIĘKNY !!!! A pozatym, jakbym kupił V6 to rodzice z czasem dawali by mi więcej pieniążków, bo zobaczyliby, że jestem oszczędny. A na dodatek nie potrzebny mi "ekstra skuteczny system amortyzacji", itd. bo jeździłbym po szosie. Także pomóżcie w wyborze - przyjme każde zdanie. Pozdrawiam !

 

P.S. Wiem, że może nie ten dział, no ale przecież wszyscy tutaj dobrze Kross'a znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azazel - super rower ... gdzie go kupiles w Wawie? i ile dales jesli mozna wiedziec

 

Otóż obdzwoniłem wszystko w Wawie i okolicach w poszukiwaniu okazji i sam się zdziwiłem, bo znalazłem jedno takie miejsce. Oczywiście szukałem tylko spośród punktów podanych na www.kross.pl.

Miejsce gdzie kupiłem rower to hurtownia Krossa i czegoś tam jeszcze pod Warszawą w Jabłonnie (z 5km od Wawy) - ul. Modlińska 18A. Rower wyrwałem za 2150 zł wobec ceny oficjalnej 2399 zł. Rower zamawiają, jeśli go nie ma. Kiedy przyjedziesz to składają go i regulują. Możesz się oczywiście przejechać. Ogólnie wszystko jest wporzo.

 

azael jak bys mogl to luknij do gwarancji i powiedz mi co jest napisane w punkcie gdzie jest mowa o okolicznosciach ewentualnej utraty gwaracji

 

Jeśli chodzi o punkt 4 gwarancji o którym rozmawialiście wcześniej to u mnie jest on tak sformułowany:

"Użytkownik roweru zobowiązany jest w ciągu 1 miesiąca od daty nabycia dokonać przeglądu w autoryzowanym serwisie Krossa, co musi być potwierdzone pieczęcią serwisu w karcie gwarancyjnej. Koszty przeglądu ponosi właściciel roweru. W przypadku nie dokonania przeglądu gwarancja traci ważność."

 

Punkt 7 mówi ogólnie o utracie gwarancji:

- wspomniane wyżej pominięcie przeglądu

- samodzielna niewłaściwa naprawa roweru

- wprowadzenie przez użytkownika zmian konstrukcyjnych

- używanie roweru niezgodnie z jego przeznaczeniem np. skoki, jazda sportowa (udział w wyścigach kolarskich)

- montaż innych części niż oryginalne

 

 

Uff trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że komuś to pomoże :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jednak evolution w swojej cenie jest bardziej opłacalny, niz a2 o 150 zł droższy.

Szczególnie, ten, który ja sprzedaje ;) już odchudzony.

 

jesli już ktoś zastanawia sie czy wydać 1450, to chyba lepiej uzbierac do A4.

 

ps. co do gwarancji:

 

- traci moc gdy skończy sie termin

- samodzielna, niewłaściwa naprawa :angry:

- zmiany konstrukcyjne wprowadzone :angry:

- uzywanie niezgodnie z przeznaczeniem

- montaz innych częsci

 

 

I teraz pytanie, czy jeżeli zmienie Acere na Deore, to nie naprawią mi np: innej częsci (krzywa rama czy hamulce)?

Jak sądzicie, odpowiedzialność zbiorowa bedzie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak v6 :) Cały czerwony. Miałem dość szukania i czekania na evo. Unibike wie jak tracić klienta.

To mój pierwszy góral "na serio" więc musi wystarczyć. Wysępiłem 5% upustu i zmieniłem siodełko na bardziej sportowe. Zobaczymy jak bedzie.

Aha, mam cały rok serwisu za darmo i nie musze jechać po miesiącu na przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły Pan milczy i jutro z rana jadę do Opola żeby się przymierzyć przypasuje to kupie w feni tylko powiedzcie mi spotkaliście się z negatywnymi opiniami o feni? szukałem i same pochlebne opinie i to jeszcze od ludzi co kupili krossy więc dlatego pisze w tym dziale i w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem pochwalić swojego Krossa. Mam go niecały tydzień i zrobiłem już ok 130 km. Dzisiaj warunki były bardzo ciężkie podczas jazdy... ulewa, błoto, piach, zjazdy w kałuże itp. itd.

Po 66km rower wygląda tak:

 

dsc001726ud.th.jpg dsc001738tx.th.jpgdsc001743vf.th.jpgdsc001766wj.th.jpgdsc001774bf.th.jpgdsc001793qd.th.jpg

 

Jedyne co dziś zaobserwowałem to drobne problemy z przerzutkami, ale to chyba normalne w przypadku takiego zabrudzenia. Jak dotąd jestem zadowolony :)

Chciałbym jeszcze dodać, że wazę 100 kg i mam 191 cm wzrostu i ten rower naprawdę ma ciężko. Nawet glebę dziś zaliczyłem i nic! Póki co jestem dumny, że mam Kross'a a zdanie innych o braku renomy tej firmy mnie delikatnie mówiąc nie obchodzi :) Mam nadzieję, że tak zostanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc byłem przymierzyłem i tralala. W poniedziałek/wtorek kupuje w feni chyba, że w poniedziałek przycisnę miłego Pana i mi przywiezie ten rower. Miło by było.

 

spotkaliście się z negatywnymi opiniami o feni?

Czyli co brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem czy widzieliscie reklame "Piosenka na mundial". Niejaki Norbi smiga w bluzie Kross'a <_<. Ja tez taka chce :)!

 

no właśnie. Widziałem. Ale dlaczego on ma bluzę Krossa?? co KROSS ma wspólnego z tą piosenką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie co znalazlem na stronie krossa

 

"

Dostępność rowerów z grupy extreme

 

Uprzejmie informujemy, że wszystkie rowery z grupy Extreme tj. Sign FR 2, Sign FR1, Sign DS oraz Panic będą dostępne ponownie w sprzedaży od 20 września 2006.

"

 

Niezle co nie? Chyba liczyli na mniejsza sprzedaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie co znalazlem na stronie krossa

 

"

Dostępność rowerów z grupy extreme

 

Uprzejmie informujemy, że wszystkie rowery z grupy Extreme tj. Sign FR 2, Sign FR1, Sign DS oraz Panic będą dostępne ponownie w sprzedaży od 20 września 2006.

"

 

Niezle co nie? Chyba liczyli na mniejsza sprzedaz :)

 

no to ich zadymisty błąd w takim razie. Trochę nie normalna sytuacja żeby zabrakło towaru i to w środku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...