Skocz do zawartości
  • 0

[Rower] Na bazie GT Avalanche 3.0


CodyX

Pytanie

Gdy oryginalny osrzęt tego taniego roweru przestał mi wystarczać, wymieniłem to i owo... i tak z tego co przyjechałe ze sklepu została rama, siodło, sztyca i przednia obręcz.

 

1.jpg2.jpg

 

RAMA: GT Avalanche 3.0 size L

WIDELEC: Rock Shox Reba SL

HAMULCE: M596 180/ 160 mm

PEDAŁY: BBB

KORBY: Shimano FC-M590 175mm

MANETKI: Shimano XT M770

PRZERZUTKA T: Shimano XT 9 M760

PRZERZUTKA P: Shimano XT M760

KASETA: Shimano CS-HG81-9

KOŁO P. Axelrims DM17 - piasta Deore XT M765 CL

KOŁO T. Axelrims DM18 - piasta Deore M595 CL

OPONY: Schwalbe RACING RALPH 2.25

SZTYCA: N/N

MOSTEK: Truvativ TEAM

KIEROWNICA: Truvativ Team XC-Race

SIODŁO: WTB GT

 

Zdjęcia na razie tylko takie mam :whistling:

 

Do wymiany jeszcze sztyca i siodło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Rowerek mi się podoba zarówno wizualnie jak i osprzętowo.Porządna rama, klasowy amor i świetne opony i to jest podstawa. :thumbsup: Dobrze jest kolorystycznie,rama,amor,piasty,korby.Osobiście nastawił bym się na wymianę jeśli nie całych kółek to przynajmniej obręczy na disc dla lepszego wyglądu i mniejszej masy. :icon_cool:

Co do sztycy i siodła oczywiście w pierszym rzędzie do wymiany.Myślę,że fajnie by pasiły te elementy dobrane pod kolor do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O obręczach myślałem, ale chciałem wymienić amor, dobry amor tylko na tarcze, a przednią piastę miałem już do wymiany więc padła decyzja o hamulcach tarczowych. Zwłaszcza, że tą rebe trafiłem za 1000zł nową. Obecnie nie opłaca mi się zmieniać obręczy, znów przeplatanie i koszty... pierw siodło, sztyca i spodenki :-)

Co do bidonu. Na Kargowej mi wypadł bo źle włożyłem. Ale głównie wodę wożę w camel bagu. A żeby kupić drugi koszyk.. nie podrodze mi do sklepu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył to Deore SM-RT53 160mm a przód SLX SM-RT64 M 180mm

Kółka pewnie też pójdą do poprawy ale raczej nie w tym sezonie.

 

Kolega podsunął mi pomysł aby sztyce kupić w złotym kolorze, pod amorek. Powinno dobrze wyglądać :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lagi (te górne jeżeli dobrze mówię) są koloru złoty mat, na zdjęciu tego dobrze nie widać.

Tutaj trochę lepiej. W takim mniej więcej kolorze będę szukał czegoś przyzwoitego. jak nie znajdę do pewnie srebrna/szara :) Cel taki aby "gołe rury" miały zbliżony kolor. Ale nic za wszelką cenę.

rock-shox-reba-sl-poploc_7832.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Patrząc na Twój rower ( zresztą całkiem fajny) jakoś nie widzę w nim złotej sztycy.....

Czarną owszem , ale złotą nie.....

Masz szarą ramę,szary amorek i czarny kokpit plus czarne siodełko i inne graty. IMO polowałbym na jakiegoś czarnego , względnie srebrnego Thomsona lub Fizika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...