Skocz do zawartości

[trasy] czyli co nowego w Puszczy Wkrzańskiej


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

..z ciekawostek - znalezione wczoraj w "kamiennym uścisku" :)

DSCN4304.JPG

(trofeum dumnie zawiśnie w warsztacie)

..a przy okazji - Tobike - moje chłopaki (6,8,10lat) zachwycone "szybkim wielkim zdradliwym" aka "fasttrak" lub po prostu zjazdem wzdłuż WąwozuXXL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zaczynam kojarzyć dlaczego miejscówka ochrzczona "Kamienny Uścisk" - jeśli czaszki stamtąd zwozisz ;)

 

Ja jestem w miarę wykurowany i jutro/środa/czwartek z chęcią bym się zerwał na małą popołudniową/podwieczorną pętelkę! Ktoś coś knuje lub planuje?

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - fajne znalezisko. Ja śmigam po Szklarskiej :-) Wczoraj 25km na 1058m n.p.m. (podjazd pion i zjazd kamienie itp - do dzisiaj dwóch palców nie mogę zginać od trzymania kiery- pierwszy raz zmęczyłem się bardziej zjeżdżając niż podjeżdżając). Dzisiaj na spokojnie z dziewczyną 40km po leśnych zakamarkach - CZAD.

 

P.S. Anarchy - pozdrowienia od Artura z RunExpert - bo jeździmy razem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

..a różnie..
W przeciwieństwie do "tłumów" spotykamy się jak partyzanty czyli w lesie: stare wejście do Arkonki lub Zwalone Dęby (zwane oficjalnie Dębami Bogusława z archiwum X)

ps: widziałem nowego świeżego, pachnącego lakierem fula-gotowy do jazdy rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a różnie..

W przeciwieństwie do "tłumów" spotykamy się jak partyzanty czyli w lesie: stare wejście do Arkonki lub Zwalone Dęby (zwane oficjalnie Dębami Bogusława z archiwum X)

 

ps: widziałem nowego świeżego, pachnącego lakierem fula-gotowy do jazdy rozumiem :)

 

Ano pachnie świeżością, tylko się muszę nauczyć jeździć na nim bo zwrotna bestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

spoko. Nie ma problemu. Nie mam pojecia jak tam sie jedzie, nigdy nie zwiedzalem niemieckich terenów, zatem można śmignąć. Ale w sobotę, tak? I o której tak mniej wiecej bysmy startowali?

 

 

a ja na taki długi wypad się nie piszę. Myślałem coś o 2h po lesie :) poza tym w niedzielę gryf xc :)

 

kurde... Jutro akurat Miedwie objeżdżam... A dziś odpuszczam, bo wczoraj po Bukowej 40km zrobilem plus dojazdy... A co o sobocie myslicie? Na cos naprawdę dlugiegooooo... Jakies 5-6h? Co Wy na to?@

 

 

o której i skąd startujesz na to Miedwie? z chęcia bym się wybrał ale od wczesnego ranka by na 14-14.30 być w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem, że Gryf jest w niedzielę, ale niestety ja nie startuję - przygotowuję się bardziej na Miedwie...

 

Odnośnie jutrzejszej objazdówki Miedwia, to startuję ok 18.00 dopiero, więc w Twoim przedziale czasowym do 14.30 się nie zmieszczę.

A też jedziesz w Maratonie Miedwiańskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem, że Gryf jest w niedzielę, ale niestety ja nie startuję - przygotowuję się bardziej na Miedwie...

 

Odnośnie jutrzejszej objazdówki Miedwia, to startuję ok 18.00 dopiero, więc w Twoim przedziale czasowym do 14.30 się nie zmieszczę.

A też jedziesz w Maratonie Miedwiańskim?

 

A kiedy jest ten maraton?

O 18tej powiadasz? Może udało by mi się pojechać z Tobą Napisz skąd będziesz ruszał i o której planujesz wrócić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ruszam ze Stargardu Szcz. - tam mnie jutro wywieje... Będę tam ok 17.00, coś zwęglę i pojadę - jak coś to się do Ciebie dostosuje...

 

 

A ze Stargardu , to ja odpadam Potrzebowałbym czasu na dojazd i powrót a nie jestem samobójcą by jeździć po zmroku po polskich drogach ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...