Skocz do zawartości

[trasy] czyli co nowego w Puszczy Wkrzańskiej


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam towarzystwo chore na "cyklozę"

Czekam z utęsknieniem na swój nowy rowerek i zapewno dołączę do grupy Wkrzańskiej....może za tydzień :).....swój stary (2-letni SCOTT) pogoniłem niedawno

Jak chcecie dokładną mapę terenu z rozpiską przecinek leśnych zapraszam na http://www.openstreetmap.org/ , ponadto można wycinki mapy przenieść na smartfona i przeglądać offline.

Powodzenia w nabijaniu kilometrów i bezkolizyjnych jazd :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Panie i Panowie, w końcu odnalazłem się na ziemiach naszych ślicznych, w piątek i sobotę mam wolne od obowiązków wszelakich...i ukradkiem patrząc na pogodynkę śmiem zauważyć że z chęcią bym się ubabrał po jakichś okolicznych krzakach i wertepach! Gdyby ktoś miał coś zaplanowanego to z chęcią się podłączę, ewentualnie może wykombinujemy sami jakąś przejażdżkę popołudniową połączoną z ogniskiem podwieczornym oraz rajdem po ciemku?

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kazafaza, no toś wyskoczył...... :D
bez telefonu, bez sangrii a Ty tu taki strzał...
Ja proponuję raz Bukowe co by się nie rozdrabniac i raz Wkrzańska plus ewentualne trunki wszelakie bądź gdzie (Harcerska, przydrożny bar lub.... Popularna w Centrum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jestem ZA a nawet ZA :thumbsup: Bez telefonu można się jeszcze obejść ale Sangria..? Gdyby ktoś chciał a się onieśmielał to śmiało pisać na PRIV lub oficjalnie na ścianie ;)

 

 

POZDRo-:ver

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, zobaczyłem się z lokalnym mistrzem custom'u Anarchym, pogadaliśmy oraz...pojechaliśmy, niestety przyszło nam się pożegnać zanim przegnaliśmy się konkretnie po okolicznych wertepach, musiałem przez chwilkę sam pokrążyć po terenie żeby w końcu dorwać innego współtowarzysza nocnych przejażdżek i nakręciłem niechcący 50km. Najtrajd udany, mało brakowało a zamiast blaszki na ramie(oraz jedynek) miałbym dorodne poroże jakiegoś tchórzliwego(na szczęście) jelenia ;) Całkiem nieźle jak na rozgrzewkę przed konkretniejszym wypadem, który mam nadzieję opiszemy w "Wielkokiszkowej Ostrzejszej Jeździe"...

 

Jako iż nie posiadam licznika posiłkowałem się geodistance i oto co mi wyszło(następnym razem postaram się o ładniejszy wzorek trasy):

 

 

 

POZDRo-:ver



50k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kazafazko Drogi
a gdzie my te 70 km zrobimy (skoro 50 wziąłeś na przystawkę :) ) Nad morze mamy jechać? :)
A i na "trekking z elementami" się nie załapiemy, ino 50% kół to 29", jedno 650 a reszta mała (Kolcichy wyjeżdża)

Słońce wyszło, ziemia schnie, jutro późnopopołudniowe katowanie we Wkrzańskiej z Kolegą Kazafazą, już można robić zakłady kto pierwszy glebę powącha :)
A w sobotę popołudniowe katorgi Dziadka Z.Buka czyli BuKoWe Wędrówki.
Kto ma MOC (albo ręce do pchania hehe) pod górę niech się szykuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Każemu wg jego widzimisię...
ale ...no wiesz,  to MOUNTAIN KING - a nazwa (w przypadku tych opon) zobowiązuje
nie jakaś FlatLandQuin :)
jeździłem na pierwszej wersji 2,2 i 2,4, miałem wersję II 2.4 w ręku (celem zanabycia do fula) i wiem jaka to krowa glebożerna. Może późną jesienią jak zrobi się błoto po pachy ale tak się męczyć za swoje?
No chyba, że to metoda świadomego obciążania i wyrabiania MOCY :)

ps: mieszanie opon to standard, nawet wśród producentów zalecany, nie lubisz mieszać w oponach , to co powiesz ma mieszanie w wielkości kół? :)

ps2: a ogólnie jak forma  & technika? Rośnie? Wąwozy objeżdżone? Dęby rozpoznane do cna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

a gdzie my te 70 km zrobimy (skoro 50 wziąłeś na przystawkę :) ) Nad morze mamy jechać? :)

(...)

Słońce wyszło, ziemia schnie, jutro późnopopołudniowe katowanie we Wkrzańskiej z Kolegą Kazafazą, już można robić zakłady kto pierwszy glebę powącha :)

(...)

 

...z tym że wczorajem śmignąłem 75% po płaszczanym terenie i tylko chwilkę po pofałdowanym ofrołdzie ;)

 

No jak to kto? Na pewno nie ten co jeździ zbyt wolno ;)

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jest to wielka krowa i licze się z tym że zaraz większość powie że to głupota i takie tam ale na nich mi się dobrze jeździ.Asfaltem mam z 3km i potem wpadam na teren poligonu i dalej już lasem. Wracając do poligonu to jest teraz niezła breja i błoto po same tarcze. Teraz mam naprawdę porównanie w stosunku do Geaxa Saguaro,Aka, Conti RK i Schwalbe RR.Te wszystkie kończą w połowie a MK mknie dalej.

Co do formy jest lepsza ale w porównaniu z waszą to jeszcze daleko mi.

Jak będziesz miał ochotę to mogę ci podrzucić Mk do testów albo poprostu wskoczysz na moją biedną Meridkę.

Dobra koniec przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

jak Ci się znudzą to je chętnie odkupię do fula (ewentualnie jedną na przód)
a test? hmm a pożyczysz je na dwa tygodnie w Pireneje? Wtedy Ci powiem czy są dobre :)
błoto błockiem ale w Paprykarzowie to oprócz przydługawej jesienio-zimo-błoto-wiosny króluje piach i susza a tu już wspomniane rara (nie licząc zużycia) lepiej się sprawdzają
teraz wyszedł nowy model między rara a Feriousem - może coś w sam raz na nasze pagórki w sierpniu

technika Panie, technika(!) do poprawienia a przejedziesz Bukowe w listopadzie na aka plumach  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie pozazdrościć. Wystarczy, że się wyjedzie na dwa tygodnie i już wariujecie. My już w Szklarskiej. Jutro spokojniutko na rozruch, w niedzielę - rowerami oczywiście - do Jeleniej na wyścig Mai pokibicować. I od poniedziałku na dzikie szlaki Izerkie!!!!

 

Pozdrowienia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...