Skocz do zawartości

[Poznań] Szukam pracy jako Serwisant/Sprzedawca rowerowy - od Października.


Adaasko

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam pracy w sklepie rowerowym itp. Mam na imie Adam, mam 20 lat.

 

Jestem z Kołobrzegu, ale wybieram sie na zaoczne studia w Poznaniu, więc w tygodniu będę miał czas pracować. Czas i chęci oczywiście. W rowerach siedze od lat, mam myślę szeroką wiedzę na temat rowerów - poprzez standardy BMXowe, Ostre koła, po szosy, górale, klasyki, składaki aż po fulle enduro, fr dh.. Pracowałem w sklepach rowerowych od 3 lat, głownie sezonowo, w największy zamęt - jako że w Kołobrzegu w sezonie wszystko wstaje.

 

W stopniu komunikatywnym znam język angielski, w jakimś stopniu również w tematyce rowerowej, potrafie także w jakimś stopniu obsluzyc komputer :)

 

 

Skończyłem Technikum w kierunku Technik Mechanik Okrętowy.

Mam ukończony kurs spawacza, oraz operatora wózków widłowych - jeśli ma to jakieś znaczenie :)

 

 

Kontakt: adasko.kg@gmail.com

 

512 209 998

Edytowane przez Adaasko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja pracuje w tesco na serwisie. Stanowczo odradzam, sprzęt mamy w cenach max 400zł praktycznie każdy rower ma bijące koła, uszkodzone pancerze, nie mówiąc już o kiepsko kręcących się suportach, pedałach i piastach.

Pompka jaką dostałem złamała się podczas pompowania, brak podstawowych narzędzi i części zamiennych. Dodam, że nikomu nie polecam tych rowerów.

 

Z ciekawostek dodam, że poprzedni serwisant posiadał "zdolność" odwrotnego przykręcenia pedałów, okręcał pancerze dookoła główki ramy (pewnie myślał ze są za długie), oraz w zestawie klient dostawał woreczek z lampkami i kablami (taki mały zestaw "zrób to sam" w domu).

Zawsze jakaś praca ale odradzam jeśli macie inną oferte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś dorabiałem w decathlonie na rowerach. Absolutni laicy, zero wiedzy, beznadziejny sprzęt, ogólnie odradzam

 

 

Chyba troszkę przesadzasz :) Też pracowałem trochę w Deca rok temu i może faktycznie nie każdy pracownik zawsze jest dobrze zorientowany,ale Decathlon to też nie jest sklep dla jakiś mega kolarzy/rowerzystów. Tam się głównie sprzedaje jednak tanie rowery i akcesoria rowerowe, więc nie ma potrzeby posiadania jakiejś mocno zaawansowanej wiedzy przez pracowników. A co do sprzętu to zupełnie się nie zgodzę. Jak pracowałem to poza małymi multitoolami rockrider które nosiliśmy przy sobie(które wcale złe nie są) inne narzędzia to głównie Topeak,Stanley,ParkTool...

 

@Adasko - Inna sprawa,że jak chcesz bardziej przy rowerach siedzieć,a mniej przy układaniu kasków,to postaraj się o pracę w serwisie,a nie na dziale rowerowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bicyklu nieaktualne, szkoda, kompletnie nie wiem jakie tam porządne sklepy, bo póki co nie jestem w poznaniu, ale Bicykl brzmiał jak rowerowy, bo praca w tesco... chyba jednak ciut wyzej mierzę.

 

W decathlonie juz bardziej, tam chociaz jest pare sprzetów ktore przypominaja rowery, ciekawe jednak jak z kasą.

 

 

chwile byla cisza, a tu nagle tyle odpowiedzi, nabrałem troche nadziei, dzieki panowie, poleciało PW do paru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę przesadzasz :) Też pracowałem trochę w Deca rok temu i może faktycznie nie każdy pracownik zawsze jest dobrze zorientowany,ale Decathlon to też nie jest sklep dla jakiś mega kolarzy/rowerzystów. Tam się głównie sprzedaje jednak tanie rowery i akcesoria rowerowe, więc nie ma potrzeby posiadania jakiejś mocno zaawansowanej wiedzy przez pracowników. A co do sprzętu to zupełnie się nie zgodzę. Jak pracowałem to poza małymi multitoolami rockrider które nosiliśmy przy sobie(które wcale złe nie są) inne narzędzia to głównie Topeak,Stanley,ParkTool...

 

@Adasko - Inna sprawa,że jak chcesz bardziej przy rowerach siedzieć,a mniej przy układaniu kasków,to postaraj się o pracę w serwisie,a nie na dziale rowerowym :)

 

 

U nas ParkToola nie było :)

 

Co do samej ekipy - irytujące jest, gdy się jest jedyną osobą w sklepie znającą na rowerach i robiącą całą sprzedaż, także decathlona w Poznaniu nie polecam jeżeli ktoś ma ambicję pracy przy "rowerach"

 

Co do samych rowerów rockrider, jeżeli pominiemy używki to są to świetne propozycje, nie ma żadnych rozpadających się gratów, a gwarancja polega na wizycie w sklepie i dadzą nowy rower jak rama pękła :)

Edytowane przez EpicPoznan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...