Skocz do zawartości

[Plecak] Deuter Race Exp Air - subiektywna opinia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś leje do niego raz herbate, raz "oranżadę", później izotonik, nastepnie be power z biedronki a później wodę i kilka takich cykli to już w połowie sezonu można wymienić......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To świadczy o renomie i jakości plecaka. Jak są gdzieś taniej-schodzą jak ciepłe bułeczki!szukaj ofert , niestety nikt tego za Ciebie nie zrobi. W tym wątku koledzy podawali sklepy gdzie można bylo trafić w promocji. Zadzwoń, popytaj. Wydaje mi sie jednak że w środku sezonu ciezko będzie. Na wiosnę, bądź jesienią owszem. Teraz dla firm rowerowych to okres "żniw", wszystko trzyma cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można go teraz wyrwać za mniej niz 289? Jak znajduje taniej to jest niedostępny.

Najtaniej 279  w http://www.dreptaki.com.pl

 

Witam,

Są jeszcze dostępne tutaj: http://www.explore.pl/deuter-race-exp-air.html co prawda nie w takiej cenie jak napisał beniek27 ale wykorzystując kod dostajesz rabat 30zł i kuriera gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeden mankament w deuterze, drobny lecz z czasem będzie zapewne sie pogłębiał :) a mianowicie pękająca siatka ta gumowo jakaś tam w szelkach. Ja swojego użytkuje codziennie od prawie 3 lat i wczoraj zauważyłem pierwsze pęknięcia na jednej i drugiej szelce. Znajomy ma 5 letniego i u niego wygląda to znacznie gorzej ostatnio pytał, czy u mnie też tak jest :). Dobra wiadomość jest taka, iż w środku jest jakaś nić nylonowa, czy coś takiego, wiec jak pęknie to grozi tylko zaciąganiem koszulki, a nie rozpadnie sie na dwie części.

Edytowane przez mariusz231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kilka dni temu zakupiłem tytułowy plecak. Miałem pewne wątpliwości co do działania systemu Air oraz komfortu jazdy ze stelażem, jednakże wczorajsza pierwsza wycieczka z powyższym plecakiem rozwiała moje wątpliwości. System Air działa, plecy są "chłodzone" przez powietrze. Po zrobieniu 30 km w terenie przy 30 stopniach kiedy pot lał się z czoła plecy były stosunkowo suche. Miałem koszulkę techniczną, pot szybko parował.Po zakończeniu wycieczki nie musiałem zmieniać koszulki aby w suchej wejść do samochodu. Minusem natomiast jest uchwyt do przenoszenia plecaka ( ucho ). Według mnie jest za duży. Dwukrotnie zaczepiłem nim o gałęzie, raz o mało się nie przewróciłem. Oprócz tego nie znalazłem żadnych mankamentów. Plecak zdecydowanie polecam niezdecydowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czesc, a co mysliscie o tych modelach Deutera?

1. Deuter Cross Bike 18

2. Deuter Superbike 18 EXP

 

Szukam wlasnie plecaka na wypady rowerowe, glownie jednodniowe w roznych warunkach atmosferycznych. Zalezy mi na dobrym systemie "chlodzenia".

Te modele sa troszke wieksze od modelu Race Exp Air (12l), ale czy tez maja dobry system na plecach?

Wyglada na fajny plecaczek.

 

Czy ktos ma z tych modeli i moze sie wypowiedziec czy warte sa swoje ceny - ponad 300 PLN?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

No to minęło ponad dwa lata użytkowania plecaka....

Powiem tak - zero śladów zużycia. Naprawdę ZERO. Dla mnie powiem szczerze to nieco szokujące..ale potwierdzające jakość wyrobu.  Faktura materiału, szwy (szycia), elementy odblaskowe w stanie nienaruszonym, Siatka ramiączek i pleców niespękana tak samo elastyczna i jak widać trwała.

Plecak użytkowany stosunkowo mocno (przynajmniej 3 razy w tygodniu) na jazdach parogodzinnych (100 wzwyż) jak i krótkich nazwijmy to "czasówkach" (ok 35 km).

Przeżył 2-3 upadki i temperatury od -28 do + 35*C. Ganiam praktycznie całosezonowo.

Cóż pozostaje dodać - genialny zakup. Powtórzę - Plecak wart każdej złotówki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam, czy pojemność12 litrów to za dużo dla zestawu naprawczego, jakiejś cienkiej wiatrówki i polaru? Lepiej poszukać coś o pojemności 6-8 litrów? Zawsze będzie ważyć 450g nie 850...

pzdr Alkir 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaki gruby jest polar. Mam deuter road 5l i wchodzi pomka, dętka, multitool, kilka zapasowych ogniw 18650 do lampki, portfel, bukłak 2l i cieniutką wiatrówkę/przeciwdeszczówkę też wepchnę (ale ma gubość ceraty). Gdybym miał jeszcze upchnąć polar to chyba inny 6l nie dałby rady, więc raczej coś większego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...