Skocz do zawartości

[rower]b'twin opinie


polo92

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać użytkowników, lub ludzi, którzy mają do czynienia z rowerami b'twim o opinie na ich temat. W szczególności chodzi o rowery szosowe. Jak byście ocenili jakość podzespołów, ramę itp. Pytam ponieważ zastanawiam się, czy szosówy tego producenta są dobrą alternatywą dla ich droższych odpowiedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć o szosówkach z Decathlonu mam nikłe pojęcie, rowery B'twin mogę z czystym sumieniem polecić.

Sam używam na codzień Rockridera 9.1 z ich kolekcji i twierdzę, że to b. fajny sprzęt za rozsądne pieniądze.

Szczególnie w zimowych przecenach, wtedy współczynnik jakości do ceny jest bezkonkurencyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi, bo jestem totalnie zielony jeśli chodzi o to czego oni tam używają do składania tych rowerów, jakiej firmy manetki, korba i kaseta tam jest stosowana?

Rama tam nie skrzypi ani żadne cuda się z nią nie dzieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem wczoraj na czerwonej szosówce z decatlonu model Triban 3 o ile się nie myle za 1600zł i ogólne wrażenia bardzo pozytywne jako że poraz pierwszy mogłem jeździć na szosówce nagle chciałem sprzedać swój obecny rower i kupić tą czerwoną bestie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...