Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

polo92

[rower]b'twin opinie

Rekomendowane odpowiedzi

polo92

Chciałbym zapytać użytkowników, lub ludzi, którzy mają do czynienia z rowerami b'twim o opinie na ich temat. W szczególności chodzi o rowery szosowe. Jak byście ocenili jakość podzespołów, ramę itp. Pytam ponieważ zastanawiam się, czy szosówy tego producenta są dobrą alternatywą dla ich droższych odpowiedników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
JakubWelnowski

Jeździłem szosówką B'Twin czerwoną z decathlonu i muszę przyznać, że super sprzęt za tą kasę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maciej83

to co mnie zawsze ciągnie do decathlonu to reklamacje nigdy nie miałem z nimi tam problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
WojtasGCE

Choć o szosówkach z Decathlonu mam nikłe pojęcie, rowery B'twin mogę z czystym sumieniem polecić.

Sam używam na codzień Rockridera 9.1 z ich kolekcji i twierdzę, że to b. fajny sprzęt za rozsądne pieniądze.

Szczególnie w zimowych przecenach, wtedy współczynnik jakości do ceny jest bezkonkurencyjny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
polo92

a powiedzcie mi, bo jestem totalnie zielony jeśli chodzi o to czego oni tam używają do składania tych rowerów, jakiej firmy manetki, korba i kaseta tam jest stosowana?

Rama tam nie skrzypi ani żadne cuda się z nią nie dzieją?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fenthin

Zajrzałbyś na stronę, specyfikacja przecież jest ogólnodostępna, i wiedziałbyś wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
polo92

Zajrzałbyś na stronę, specyfikacja przecież jest ogólnodostępna, i wiedziałbyś wszystko.

wybacz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dromik

Kiedyś miałem okazje pojeździ na żywo oraz na trenażerze, odczucia bardzo pozytywne. Co prawda zrobiłem na nim tylko jedną wycieczkę i 15min w miejscu lecz to mi wystarczyło żeby z grubsza oceni co to jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krasiak96

Jeździłem wczoraj na czerwonej szosówce z decatlonu model Triban 3 o ile się nie myle za 1600zł i ogólne wrażenia bardzo pozytywne jako że poraz pierwszy mogłem jeździć na szosówce nagle chciałem sprzedać swój obecny rower i kupić tą czerwoną bestie ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pawel13

Moja koleżanka ma B`Twin jedyne co się w rowerze popsuło to dętka według mnie polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.