Skocz do zawartości

[Amortyzator] Przedni do 800zł


Rekomendowane odpowiedzi

W tym momencie nie wiem już kompletnie nic...

 

Może zróbmy tak.

Jeśli możecie to podajcie kolejność w jakiej byście preferowali te amortyzatory. jakość/cena. W przedziale 600-800zł więcej nie bo muszę jeszcze mieć na hydrauliki z tyłu ;)

 

F1RST, Recon, Epicon, Axon, Spinner ?

 

Pewnie jeszcze bardziej namieszam Ci w głowie ale to poważny zakup i trzeba rozważyć różne możliwości. Myślę, że na allegro pojawiła się ciekawa propozycja: http://allegro.pl/nowy-manitou-drake-super-czar-80-n-bra-licytacja-i2450289403.html

Amor trochę ciężki ale z dobrym tłumieniem i dobrze działający, myślę, że lepiej niż Epicon i na pewno lepiej niż Recon z TK (na podstawie czytanych opinii). Może jeszcze ktoś się wypowie na temat tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie jeszcze bardziej namieszam Ci w głowie ale to poważny zakup i trzeba rozważyć różne możliwości. Myślę, że na allegro pojawiła się ciekawa propozycja: Allegro

Amor trochę ciężki ale z dobrym tłumieniem i dobrze działający, myślę, że lepiej niż Epicon i na pewno lepiej niż Recon z TK (na podstawie czytanych opinii). Może jeszcze ktoś się wypowie na temat tej opcji.

 

no dokładnie, poważny to zakup i naprawdę zależy mi na jak najlepszym doborze. Dzisiaj zaktualizuje dane o swoim sprzęcie i wrzucę zdjęcia to może sami wpłynie to jakoś na decyzje o takim a nie innym amorku :)

 

Co do tego Manitou to całkiem całkiem oferta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak tłumik TK skutecznie zablokuje szybkie uginanie się widelca. Recon Gold z tłumikiem TK działa koszmarnie! W rękach ugina się płynnie, bardzo przyjemnie. A w czasie szybkiej jazdy działa jak sztywny widelec. Zmieniliśmy TK na Motion Control i nagle amortyzator odżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś bardziej na temat tego Drake'a? Opłaca się to to? Z tego co widzę na poprzedniej aukcji poszedł za 530zł, więc cena niezła. Pytanie tylko, czy uszczelki nie będą zaruściałe lub coś w ten deseń, rocznik modelowy to dokładnie 2008 rok więc już trochę leciwy.

 

http://allegro.pl/nowy-manitou-drake-super-czar-n-sz-100-licytacja-i2450287897.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie.

Koniec końców zdecydowałem się na tego Titana.

Jak ktoś wcześniej wspominał czy nie ma w nim w środku plastiku: nie ma, pytałem w kilku serwisach i u "wyjadacza" amorów.

 

Zastanawiałem się jeszcze nad tym Epiconem, jednak już klamka zapadła.

A jak na Allegro była interesująca oferta to wygrywali aukcje momentami inni użytkownicy.

 

W przyszłym tygodniu powinienem mieć na stanie także jeśli ktoś będzie chętny to podzielę się wrażeniami z jazdy:)

 

Mam nadzieję że dobrze mi będzie służyć, bo na maratony w ostatnim czasie nie mam kiedy śmigać, także pozostaje mi w wolnych chwilach jazda po lubuskich lasach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...