Skocz do zawartości

[Alwernia, Krzeszowice, doliny podkrakowskie]


bzdura

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie. Zatem chętnie dołączę do Was, jeśli zdecydujecie się na wycieczkę po Waszych okolicach.

 

Pszczyna też fajnie, byłam na rowerze wiele razy. Tyle, że jeśli już zdecyduję się jechać w małopolskie to wolałabym nie wracać na niedzielę na śląsk. Jak będę spędzać weekend stacjonarnie, wtedy chętnie dołączę do Waszych wycieczek w moje okolice. Tymczasem wolałabym zgodnie z postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zupełnie nie wiem jak mam to rozumieć.....

 

W sumie ja też wolę mężczyzn;-) Jednak pisząc na takim, a nie innym forum, miałam na myśli wyłącznie jazdę na rowerze.

Na pewno ktoś śmiga w rejonach jak w tytule postu, myślałam, że po prostu dołączę, a tu jakieś dziwne rzeczy się dzieją...:)

 

Tymczasem w niedzielę wybieram się w te okolice, ale skład nie odpowiada Twoim preferencjom, więc nie proponuję.

 

Zobaczymy co się pojawi w tym temacie, może jednak zbierze się jakaś ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... nie wiem jak u mnie z czwartkiem ale w weekend można by na jakąś wycieczke jechać i po drodze byśmy się pozbierali czyli mam na mysli:

 

demek przejeżdzając przez Chrzanów mógłby na mnie gdzieś poczekać itd i byśmy się jakoś zebrali

 

ale to jeszcze zobaczymy jak się nam wszystkim ułożą plany i POGODA bo ostatnio coś nie dopisuje

 

sory że post pod postem ale nie moge edytować

 

10 czerwca KTK w Chrzanowie organizuje wycieczke

 

http://www.ktk.chrzanow.pl/index.php?id=4&p=news,2,show,180

 

Wycieczka do Ojcowa trasa ok.120km

 

Ja może pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podbijam temat i proponuję w sobotę 23.06. wycieczkę po Tenczyńskim Parku Krajobrazowym.

Pętelka z Krzeszowic, bo tam przyjadę autem. Start o godz 10.00 z parkingu koło dworca autobusowego. Trasa orientacyjnie: Krzeszowice - Tenczynek - Rudno - Brzoskwinia - ..... - Rudawa - Pisary - Krzeszowice.

 

Zainteresowanych odsyłam do mojego pierwszego posta w tym temacie.

Dla uzupełnienia dodam, że nie kręcą mnie rajdy i raczej nie pasuję do pobijającej rekordy prędkości młodzieży.

Lubię się zatrzymać, przeczytać tablicę informacyjną, zrobić zdjęcie, wypić piwo....;)

 

Ktoś chetny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się ktoś jutro nudził to zapraszam na małą ustawkę. Tymczasem dwie osoby.

W planie doliny Będkowska, Kobylańska, Bolechowicka, Kluczwody.... i co tam jeszcze się uda...

Spotkanie o godz 10.00 pod kościołem w Bolechowicach, powienien być jakiś parking :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się ktoś jutro nudził to zapraszam na małą ustawkę. Tymczasem dwie osoby.

W planie doliny Będkowska, Kobylańska, Bolechowicka, Kluczwody.... i co tam jeszcze się uda...

Spotkanie o godz 10.00 pod kościołem w Bolechowicach, powienien być jakiś parking :)

q

Mozna sie przylaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócili, wrócili... A to relacje też się tutaj zdaje?:)

Zatem...

Kolega, który się w ostatniej chwili zgłosił jednak się nie pojawił. Czekaliśmy z drugim kolegą do 10.31 :) i z czystymi sumieniami wyruszyliśmy. Jeśli o mnie chodzi było tak jak lubię, super skały, klimatyczne doliny, czas na fotę, niektórzy piwko...;-) Plan został wykonany, dosyć szybko, czułam nawet lekki niedosyt. Jura jest super, ale pewnie o tym wiecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...