Skocz do zawartości

[Tarnowskie Góry] XVI Mistrzostwa w kolarstwie górskim 3.06.2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie będę zakładał nowego tematu bo ten temat właśnei o tym :)

O ile to mozliwe to prośba dla moderatorów o zmiane tematu na bardziej jasny :) proponuję :

 

[Tarnowskie Góry] XVI Mistrzostwa w kolarstwie górskim 3 czerwiec 2012

 

Coś więcej w temacie XVI Mistrzostw w Kolrastwie Tarnowskie Góry 2012 w linku poniżej ...

 

http://www.repty.pl/index1.php?id=63

 

Byłem w Adventurze ;) i zapewnili mnie że zapisać sie można nawet na 30 min przed startem swojej kategorii ...

Wiadomo lepiej być wcześniej nie będzie bałaganu :)

 

Opłata startowa 5 zł ... po wyścigu podobno jakas woda i batonik ...

 

Nic nie wiem jeszcze o przebiegu trasy jakoś zapomniałem zapytać a potem jakos nie miałem czasu ... może jutro dam rade cos wyciągnąć od organizatorów ...

 

Z racji tego że wyścig w Parku w Chorzowie sie nie odbędzie - wiem że organizujecie "manifestacje" - może część jednak skusi się na Tarnowskie Góry ?

 

Zapraszam obecnośc obowiązkowa ... :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin zawodów:

Zawody rowerowe opierają się na zasadach sportowej rywalizacji i mają charakter amatorski.

 

* ustalenie zostało sprostowane z Organizatorem, zawodnicy licencjonowani są mile widzani

 

Coś mi tu nie pasuje. :verymad: Czyli na pudło nie ma już co liczyć... :bye2:

Tak samo było dzisiaj w Grand Prix Gliwic i tydzień temu w Family Cup w Radzionkowie...miało być amatorsko,a wyszło jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde dzis cos było w Gliwicach ?? grr ... :)

 

Jest jakiś wiarygodny kalendarz, w ktorym znajduje sie 90 - 95 % wszystkich imprez rowerowych ?

 

A z tym "amatorstwem" to chyba będzie sie trzeba przyzwyczaić ...

Ale tak to jest ... ma sie licencje jest sie za miękkim aby "dokopać" równym sobie ... trzeba pokazać swoja wyższość nad amatorami.

W tarnogórskiej imprezie to chyba ukłon w strone Pawla Urbańczyka :)

 

http://www.pawelurbanczyk.ethercom.pl/

 

Z tego co wiem startuje co roku a kiedyś był licencjonowany, nie wiem jak teraz.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tu nie chodzi o to żeby ich nie oglądać ...

Tylko o zwykłą ludzka przyzwoitość ...

Niech sobie startują/tranują zawodnicy z licencją, nie mam nic przeciwko ... ale jak robi start w imprezie amatorskiej to niech uczciwie odda swoje miejsce na pudle amatorowi.

Mamy taka sytuacje że wszyscy wiedzą kiwają glową i nic z tym się nei robi ... to zabija istote sportu amatorskiego.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek trafiłem na ten temat i musiałem odnaleźć swój login aby Wam odpisać.

Nie wiem o czym Wy piszecie bo chyba nie wiecie, że Paweł licencje wyrobił dopiero w zeszłym roku a wcześniej nigdy, przenigdy takiej nie miał? Więc wygrał tylko jeden raz jako "zawodowiec". Licencje wyrobić może sobie każdy więc to naprawdę nic nie zmienia. Zawody Family Cup zabraniają startu z licencją(chyba że jest oddzielna klasyfikacja) podobnie Puchar Szlaku Solnego gdzie amatorzy bez licencji ścigają się w innym wyścigu. To tylko tak dla informacji.

Zapraszam wszystkich na Mistrzostwa Tarnowskich Gór w końcu to jedne z najstarszych zawodów rowerowych w kraju a trasa do łatwych nie należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi licencjami niby jest tak jak piszesz ale w życiu jest inaczej niby nie mozna a jednak ... Z obserwacji wynika ze zapis regulaminowy o licencji i karencji startów bardzo czesto jest ignorowany.

Z co do licencji Pawla nie mozna w takim razie wykluczyć ze gwaizdka w regulaminie to wlasnie ukłon w jego strone... ;-)

 

Tak czy inaczej ja na pudło nie licze tak czy inaczej przyjade ...

 

Pozdrawiam

 

TapaTalk'nięte z Andka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja już 3 razy byłem w sklepie Adventure i facet nie chce mnie wpisać bo mówi że nie ma listy i na razie nie wpisze. Jeszcze jutro tam mam jechać jak mnie nie wpisze, to bede musiał w dzień zawodów się zapisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym sobie oraz innym, aby w tym roku czasy były gdzieś dostępne w internecie do wglądu, przecież mamy 21 wiek i jest sto milionów blogów, portali i for internetowych, na których można je zamieścić, chyba, że są mierzone jedynie czołówce... W każdym razie te także miło byłoby zobaczyć.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej ... :)

 

W TG Adventure tez jeszcze nie robi zapisów ... ja też się wpisuje w dniu zawodów na miejscu.

 

Pozdro

 

No własnie ja mówie o tym sklepie, nawet nie wiem gdzie jest inny. Denerwuje mnie ten ziomek tam. Jade do niego a on mówi "listy jeszcze nie mam, ręce mam brudne to na kartke cię nie wpisze, bo sięgdzieś tam zgubisz". HAHAAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak ... przynajmniej takie dostałem zapewnienie w sklepie Adventure w TG

Jednak mimo wszystko chyba lepiej pojawić sie tak z godzine wczesniej :).

 

Aż sie boje co to bedzie ... dostalem w tym tygodniu takiego lenia ze praktycznie nic nie zrobiłem w stronę polepszenia swoich osiągów ;(

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...