Skocz do zawartości

[rower] Unibike Evolution 06


Gość wlkp

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, był z 2006roku z tarczówkami i sountorem za 1559chyba, a ten mnie kosztował 1100zł(+licznik sigma 1200, bidon i inne pierdoły)=1200zł więc chyba ok jak za model 2005. Według mnie model 05 i 06 aż tak dużo się nie różnią(amor w 06 kapke lepszy może), obydwa są znakomite. A spzredawca mi powiedział(w co raczej nei chce mi sie wierzyć) że to model zrobiony w 2006roku ale na samym początku :) Ale to wszystko nie zmienia faktu że rower jest naprawde fajny, sami wiecie nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - otóż jak to jest z dostępnością Unibike Evo 06' ????? Słyszałem, że już nie produkuję do końca tego roku Evo na ramie 21" ??? Jak to w końcu jest .... Bo jestem zainteresowany tym. Otóż jeżeli bym kupował model Evo to potrzebowałbym właśnie ramy 21" ( 186 cm wzrostu ) . To jak jest z tym ? Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem swojego evo na ramie 21" dnia 13.07.06r. Chciałem kupić w wersji z V-kami ale nie było już rowerów na ramie 21", sprzedawca powiedział mi że do końca roku już nie będą produkować evo na ramie 21", ale że może spróbować załatwić evo z tarczami, no i udało mu się, do tego za niecałe 1500 zł :). Jak dobrze poszukasz to może jeszcze gdzieś dostaniesz evo na ramce 21".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedali go za 1100zl to ok, myślałem że wcisnęli Ci za 1300zl stary model. Akurat amortyzator nie jest tak waży tutaj, większe różnice są np. między oponami, korbą ale te 200zl róznicy wszystko wyrownuje.

No za 1100zł, i wydaje mi się że za model 05 to dobra cena. Podkreśle to jeszce raz że model 05 jest tak wspaniały jak 06, różnice są minimalne a ja się cieszę z mojego evo :)

Ps. Widziałem że ktoś tu robił buttony z rowerem jakim się chciało. Poproszę o model evolution 05 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosze o rade. Jak sie oprę o kiere to po lewej stronie kiery pod gripem cos tika przu moznym zaparciu sie na kierze. i Coś mi w sterach skrzypi jak skrecam itp. :/ czy to sie wyrobi ?

Pozdrawiam

też tak miałem jak sie zaparłem mocno na kierze. Dokręć kiere do mostka mocno i wszystkie śruvki koło mostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka cenna informacja dla właścicieli nowych unibike'ow - podklejcie sobie miejca na ramie szczególnie na główce tam gdzie stykają się z linkami :)

Qba, model 2005 to też dobry wybór, z nim nie było problemów, a tutaj wszyscy coś nie tak mają z 2006 :D

PS.evomr0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka cenna informacja dla właścicieli nowych unibike'ow - podklejcie sobie miejca na ramie szczególnie na główce tam gdzie stykają się z linkami :)

Qba, model 2005 to też dobry wybór, z nim nie było problemów, a tutaj wszyscy coś nie tak mają z 2006 :D

PS.evomr0.gif

No to się ciesze :) Dziękuje za buttona, jakby tło było czerwonawe to już by w ogóle wypas był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój rower drugi dzień, wersja 21". Ogólnie nie wyglądało na to, żeby jakieś problemy z dostępnością miały być (np. 19" miały przyjść dzisiaj).

Póki co działa raczej ok, jedynie dwie rzeczy są dziwne.

Po pierwsze jakieś dwa, może trzy razy usłyszałem dziwny dźwięk, jakby łańcuch spadł, albo coś tam ostro z tyłu strzeliło, ale poza tym nic się nie stało.

Po drugie jak ustawie przerzutki na "1" z przodu i "3" z tyłu (pewnie można to jakoś ładniej określić ale trudno :)) to co pewien czas tylna przerzutka "tyka" i lekko podskakuje do góry. Ktoś ma pojęcie o co może chodzić?

Raczej nic groźnego, ale jeżeli to kwestia dokręcenia śrubki to lepiej wiedzieć. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś mój Evo został porównany ze szroptem z marketu :] hahaha Kocham ludzi którzy się k**** na niczym nie znają ale muszą pieprzyć. Skąd tacy się biorą? Ja jak nie wiem czegoś to nie komentuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś mój Evo został porównany ze szroptem z marketu :] hahaha Kocham ludzi którzy się k**** na niczym nie znają ale muszą pieprzyć. Skąd tacy się biorą? Ja jak nie wiem czegoś to nie komentuje...

a kto był taki miły? <_< ja bym sie niezle zdnerwował gdyby ktos tak moj rowerek nazwał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laik sobie z tym poradzi czy poczekać na przegląd obowiązkowy? ;)

Jeśli to coś prostego to co trzeba zrobić?

 

Jeżeli czujesz sie na siłach i znajdziesz jakas w miare prosta instrukcje w necie jak to zrobic (pewnie jest jakas gdzies na forum <_< ), to spokojnie dasz sobie rade ;) Tak czy siak. Raczej nic na trwałe nie popsujesz :028:

 

 

Chciałem sobie kupic jakis w miare dobry olej do łancucha. Np. Finish Line. Jednak Pan ktory mnie "obslugiwał" stwierdził, ze najlepszy do smarowania lancucha jest WD-40 :) Akiuart mi sie spieszylo, wiec nie wdawałem sie w głebsza "rozmowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mu powiedziałem, ze zadaje sie jedynie do czyszczenia. Ale on pewnien tego co powiedzial stwierdzil, ze juz "troche" rowerow naprawił i wie lepiej. Jak juz napisałem, nie mialem czasu dalej z nim polemizowac:D

 

Jak tak czytam i widze co sie dzieje, to sie cieszcze, ze sam serwisuje swoj rower;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto był taki miły? :) ja bym sie niezle zdnerwował gdyby ktos tak moj rowerek nazwał :twisted:

Myślałem ze kolesia zmiote, nie wie ale pieprzy, ledwo co się powstrzymywałem żeby mu nie wyp***.

PS. Ci co tak mówią to są takzwani "Specjaliści", przez duże S :). Aż z nerwów jutro sie przejade gdzieś dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś mój Evo został porównany ze szroptem z marketu :] hahaha Kocham ludzi którzy się k**** na niczym nie znają ale muszą pieprzyć. Skąd tacy się biorą? Ja jak nie wiem czegoś to nie komentuje...

 

Kto takie porównanie zrobił?

Gdzie kupowałeś rower?

Mnie sprzedawca mojego Unibike'a bardzo zachwalał i mnie do niego przekonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp 1. Debil (kumpel?) który się na niczym nie zna(czytaj mojego posta wyżej)-przestałem sie już przejmować bo przypomniałem sobei że ludzie są ciemni przecie niektórzy :) (tylko po co gadają jak nie wiedzą?)

odp 2. Gdzie? w sklepie w Łodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...