Skocz do zawartości

[Wspólne Wypady]


TomekW

Rekomendowane odpowiedzi

gdybym wiedział na pewno, że ktoś z was bikerów na taką pielgrzymkę by się pisał to może i bym pojechał na te parę dni, nawet tym lajtowym tempem :-)

 

a gdyby jeszcze coś bardziej profesjonalnego i np. do Rzymu, bo i takie organizuję to już full wypas, tylko wiadomo, że wtedy i pieniążki większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Częstochowy jadę na pewno, do Dębowca chyba- podobno jak się sypnie pogoda, to jest hardcore, można spytać gościa z którym wracałem z Przemyśla jak to wszystko przebiega ;) Był w 2005 roku- w galerii jest na kilku fotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Częstochowy jezdziesz z Solidarnoscią WSK czy tym klubem Alpin ( link do tego wyjazdu dał Maly ) ??

400 zl za wyjazd do Czestochowy to chyba troche duzo , cos mi sie wydaje . Ale to oni jakas inna trasa jada ...chyba ...nie wiem ;)

 

JA bym sie pisal ;) zalezy tez od terminu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ja tak samo :-)

 

wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy w Częstochowie w klasztorze nie byłem więc...

 

Wrócilibyśmy razem pociągiem czy coś tam się jeszcze wymyśli

 

Ps. też u mnie wszystko zalezy od terminu ale na razie jestem optymistycznie do tego nastawiony

 

Ps2. bardzo bardzo ciekawie wygląda ta górska piegrzymka do Dębowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wrocic pociągiem albo tym autokarem , o ktorym pisal Miciu (50 zl czy ile )

Mozesz cos dokaldniej powieedziec o tej pielgrzymce ?

 

Wiesz ja tez nie bylem . Przed maturą mialem jechac ale jakos wyszlo inaczej .... postanowilem jechac po egzaminach i chce to teraz wcielic w zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc co do Pielgrzymki do Częstochowy to byłem z WSK. Koszt jak już wspomniałem, to ok. 90 złotych. Od zaufanych ludzi wiem, że w tym roku mają to być 4,5,6 dzień sierpnia. Początek Pielgrzymki to Msza u Bernardynów o 6 rano i wyjazd ok. 7:30. Pierwszy dzień, to ok.135 km i nocleg w gimnazjum w Wiślicy. Dzień drugi podobny dystans i nocleg w gimie w Janowie ok. 40 km od Częstochowy. Dzień trzeci to dojazd do celu, Msza w Kaplicy z Obrazem i Droga Krzyżowa na wałach. Ok godz 13-14 wyjazd i tu jest kilka możliwości: pociąg, na rowerze lub wynajętym autokarem (ok.50) z ty, że rowery trzeba by jakoś zabezpieczyć przed obiciem, bo wracają w raczej kiepskich warunkach. Co do bagażu, to zależy jak będziemy wracać. Jeśli pociągiem, lub autokarem, to bierzemy normalny plecak, śpiwór i karimate, bo nie musimy tego na plecach targać, wszystko jedzie samochodem, do tego podręczny bagaż w małym plecaku, albo według własnego pomysłu. Jeśli kogoś najdzie na powrót rowerem, to niestety bagażnik i sakwy są niezbędne. Ostatnio było coś koło 130 osób i jechaliśmy w grupach po jakieś 30. Ja jechałem ze znajomymi więc spoko było :) Wiadomo- codziennie msza wieczorem, a tak to luzacko.

 

fd00b1dcd8929880m.jpg

tutaj przybliżona trasa. A i w cenie jest 1 czasem 2 gorące posiłki dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to wiele zależy od pogody. A w sobotę będzie jeszcze wyjazd z Nowinami, ale krótszy bedzie i nie wiem, czy właśnie z nimi nie pojadę, bo na noc do roboty idę ;) . Chociaż od 6 rano moze do wieczora zdarzymy 80 kilosów machnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nowinami to raczej lajtowa jazda, od 60-100 km nawet, bocznymi drogami i terenem, jak dla mnie to trochę za często robią postoje i czasem zjawiają się ludzie kompletnie nie przygotowani do jazdy na rowerach typu "makro". Wyjazdy są spod redakcji na Kraszewskiego- zbiórka o 8.45 i trzeba mieć ze sobą numer Pesel. Byłem w tym roku tylko raz, niestety nie dało się więcej, ale to była porażka- zlot ludzi ok. 60 nie mających pojęcia o jeździe, ale ostatnio było już lepiej. Kolejny wyjazd ma być w przyszłą sobotę 10. i tak co dwa tygodnie. Info bedzie w piątkowych Nowinach w zapowiedziach imprez na weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...