Skocz do zawartości

[Wspólne Wypady]


TomekW

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo chetnie, jestem zawsze otwarty na takie propozycje :). Wlasnie przymierzam sie do kupna kolejnych elementow ukladanki, a mianowicie ramy, cos kolo Meridy Matts Speed, badz Sport 700. Jednak chce jeszcze chwile poczekac, bo byc moze zloze rower w sklepie, dokladniej w Rzeszowie ( sklep G&G, dealer czesci sprowadzanych przez Harfe ), kumpel podsunal mi ten pomysl i czekam na ich odpowiedz. Jezeli zadowoli mnie ich propozycja to bede mial kilka klamotow do sprzedania :). Rowerek zloze dopiero pod koniec maja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wakacjach ( po maturze) wybieram sie do babci na pare dni . Ona mieszka pod Krosnem a z tamtąd do Jasla niedaleko :D MOzna sie wybrac w okolice Czarnorzek , Odrzykonia itp :D

 

27 maja ...... to ja nie wiem czy bede trzezwy ale moze pojade :D :D 25 kumpel ma urodziny , ja mam 31 maja :P heheh

Masa oklapła , bo wiekszosc ludzi mialo zakonczenie roku szkolnego ( tak mi sie wydaje ) ja tez z tego powodu nie odwiedzilem masy , takze dlatego nie bylem w sobote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 26 do 31 maja bede raczej nie do jazdy :D. 25 mam ostatnie zdawki ( ustny angielski ), wiec sie chyba kazdy potrafi domyslec co bede robil :)

 

Do Krosna fakt, niedaleko a okolica chyba sprzyja do jazdy. W okolicy Jasła jest las Gorajowicki, gdzie od czasu do czasu sa jakies maratony - tam to sie dopiero jezdzi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spoko ;]

a myślałem, że w tych moich okolicach panuje zastój rowerowy

 

tez tak myslalem, ale jak widac nie jest tak zle, jeszcze mozna z kim pojezdzic. prawda jest taka, ze jest na pewno wielu ludzi z Jasla i okolic ktorzy jezdza, ale jakos ich nie znam, nie moge nikogo spotkac, poznac, czasami doslownie zdazy mi sie kogos spotkac na rowerku jak wraca z jazdy....

także jakby co to ja zawsze do dyspozycji - luzy w szkole :D

 

i Jasło i Wiśniowa i Odrzykoń

pozdrawiam

 

ja tez, tylko jak zloze rower :D:) az mi sie cos w nogi dzieje, jak nie pedaluje dluzszy czas...pozostaje bieganie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sie tylko to zamieszanie zwiazane z maturą skonczy ... zajezdze sie na amen na rowerze :P

Daj Boze tylko zeby to zdac.....:)

 

Cale wakacje na jazde :( To moze byc piekne :D Tymbardziej , ze z Rzeszowa mozna dojechac w fajne miejsca . Wbreew pozorom tutaj jest gdzie jezdzic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chlopie, nie wbrew pozorom, to jest za malo powiedziane bo tu JEST gdzie pojezdzic :) , tylko....trzeba jezdzic. Matura juz w tym tygodniu, a ja wlasnie zamawiam V-ki Avid SD7 + klamki :( i licznik Sigme :D.

....sie moze jakos zgadamy na wakacje bo ja bede w domu caly czas.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tereny sa ladne , gdzie sie tylko nie ruszyc mozna posmigac :D Ciągnie mnie do tego Krosna , bylem tam kilka razzy z wujkiem posmigac terenówka i ogolnie po lesie połaazic . Fajne tereny , nawet tymi pseudo asfaltami sie fajnie jezdzi . A ten lasek kolo Jasla to w ktorym mniejwiecej kierunku ? tzn chodzi mi miedzy Jasłem a jaką miejscowscią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz gdzie jest w Jasle szpital, badz kotlina to trafisz :(. Zakladam ze jechalbys od strony Krosna :) wiec zaraz jak sie zacznie osiedle "kotlina" musisz skrecic w prawo ( bedzie tam boisko do gry w kosza ) - na pewno poznasz to miejsce po duuuuuzej gorce(asflat). Jadac ta goreczka kolo 1km dojedziesz do Gorajowic, nie mozna nie trafic do lasu bo droga pozniej prowadzi przez las :)

 

nie jestem dobry w tlumaczeniu, ale mysle ze bys trafil.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka, ale wiadomo, sprzed i kilka po- za chwile postaram się zarzucić

 

ydrhng10sige14tom.jpg

Rozgrzewka przed maratonem

npwj6ssvj1z3ldtim.jpg

Przygotowania

dvnwju3b69737fe1m.jpg

Niedżwiadek wszystko obserwował

ycw45sg40wuh86urm.jpg

Rower gotowy do startu

1c7envakt9joy42rm.jpg

Już po wszystkim

346lyvfg4vhg8pbkm.jpg

Zmęczone maszyny(od prawej: Scott Piterpaka, mój i Merida znajomego ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moje piękne miasto Przemyśl, no mów jak wrażenia "po", jest gdzie posmigać nie :D Dobra dosc tego OT, mam pytanie, od października studiuje w Rzeszowie, od 2 tygodni ściągnąłem tu rower( żadna rewelka ale daje radę), szosówka czeka w domu, po Rzeszowie śmigam CTB. I tu pytanie, gdzie w okolicach Rzeszowa znajdę jakieś fajne trasy, chodzi mi o walory krajoznawcze i nie tylko, bez większej extremy, bo sprzęt nie nawykł i nie stworzony do tego :D padło tu kilka miejscowości, lecz nic mi to nie mówi. Czy mógłbym prosić o jakąś mapkę na początek i zaznaczonymi miejscowościami? :wink: Z góry THX, pozdro, szerokiej drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzasz jechać z jakąś zorganizowaną grupą, czy zgadać się po prostu i wyruszyć?

 

Slyszalem wlasnie kiedys o zorganizowanym wyjezdzie Rzeszów - Czestochowa :)

Bede sie musial popytac :033: bo tak samemu jechac to ciezko , wiadomo nocleg jakis , organizacja wszystkiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do górskiej Pielgrzymki do Dębowca, to mam zamiar się wybrać- ma być początkiem września. Pielgrzymka do Częstochowy jest również organizowana przez Solidarność z WSK (Koszt ok 90 zeta) i w zeszłym roku byłem- teraz ma być 4,5,6 sierpień. Tempo relax- 20-25, 100% asfalt, dystans-130 x 2 i 35. Powrót na własną rękę ale przeważnie jest wynajęty autokar(50 zeta), albo ruszasz z którąś ekipą w Polskę wracacie rowerumi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...