Skocz do zawartości

[Wspólne Wypady]


TomekW

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A mnie znowu nie ma .... NIestety matura sie zbliza i jazdy jest mniej niz normalnie :)

Ale na wakacjach Bieszczady musza byc

 

Hmm w sumie nie wazne gdzie , wazne z kim :D Wybierz ten wypad , na ktory jada fajniejsi ludzie :033:

A lajtowe tempo to tez jakis mały plus, po co sie "scigac" , to ma byc przyjemnosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o masie myślałem, ale z racji tego, że centralnie do Rzeszowa mam 1,5h jazdy więc <_<

 

no więc lato już tuż tuż, za kilka dni mam te egzaminy, potem będzie luzik i na rowerek więcej czasu

 

 

planuję w najbliższym czasie wyjechać na Górę Chełm (Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy)

 

ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak bede mial za soba mature to bede duzo jezdzil :D

Gora o ktorej mowisz znajduje sie w bardzo ciekawym rowerowo miejscu . NIedaleko znajduje sie Stępina a tam te dawne fortyfiakcje itp.

Ja sie moge na to pisac , ale po maturce :) tzn po 12 maja , bo pozniej mam 24 angielski ustny , ktory nie bedzie zadnym wiekszym problemem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc w Brzezinach byliśmy wczoraj koło południa w tym Kościele drewnianym i 0 13:20 pognałem do domu. Z tego co się dowiedziałem, góra Chełm to chyba ta na horyzoncie nt54nkct6z84tzgzm.jpg Jeśli pogoda dopisze, to w piątek na masie się objawie, a jutro dopiero koło 14 gdzieś śmigne, tylko nie wiem jeszcze gdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem niedawno z Brzózy Królewskiej :) Bylem sie z kumplem przejechac , w sumie milo sie jechalo gdyby nie wiatr przez 50 % trasy . 104 km - pierwsza dłuzsza traska w tym roku :)

 

W piątek pewnie na mase pojade , wezme moze jakis kumpli , bo oni podobnie jak ja nie jezdzili dotychczas na te zloty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Chełmie nie byłem jednak pojechałem z Małym do Strzyżowa szlakiem rowerowym, potem na Łętownie gdzie jest ten wyciąg narciarski

 

w sumie wyszło mi 96km

 

 

 

 

Ps. fajne trasy są w okolicach tej Wiśniowej? Prowadzi tam jakiś szlak rowerowy?

Dajcie znać jak będziecie się TAM wybierać bo mam po drodze i mógłbym się podłączyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...