Skocz do zawartości

[filmy] Rowerowa Kronika Filmowa ;-)


Gość Michi23

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając te filmy, uświadomiłem sobie, że główną fabułą jest to aby jechać i.... się wywalić. Nie pojmuje tego. Przecież rower jest do tego aby na nim jeździć a nie łamać się w pół. ;) Oczywiście ją tam takie brylanciki, ale można je policzyć na palcach jednej ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli tych kolesi, którzy NA WŁASNE ŻYCZENIE robią sobie krzywdę... Nie powiesz przecież że kochają skakać i wywalać się.

 

Fakt, wypadki chodzą po ludziach, ale jak oglądałem któryś tam z rzędu film gdzie facet jedzie i specjalnie się wywala to wybacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

"Jednak niektórzy mają nierówno pod sufitem... :]"

Z moich obserwacji wynikło, ze niznam ani jednej osoby, które uprawia sporty grawitacyjne i jest normalna , no może lepsze słowo to będzie poważna. Ja i koledzy - popierniczeni, cały drop in tv - czasem więcej zwałów niż jazdy na rowerze. Na zawodach wszyscy jakieś durne miny, albo coś. TAlo Randy Spankler... dojżały męzczyzna, wygląda na poważnego a tu ostro pod sufitem zwichrowane :P Zgadzacie sie ze mną?? Znacie jakiegoś "normalnego" freeraidera??

PS. Sory za mały OT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...