Skocz do zawartości

Gdańsk-konserwacja ramy


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Piaskowanie słyszałem gdzieś na Jasieniu, przy WZtce robili dobre. Co do proszku, to kiedyś przy stoczni była taka buda, ale wątpie czy jeszcze jest. Musisz poszukać po ogłoszeniach

 

Odpowiedz "gdzies na jasieniu" nie rozwiazuje mi sprawy.

Bardziej myslalem o konkretnym namiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaskowanie.

Remus 663-21-76; 604-522-117 m2 ok. 32pln

Trakon 511-511-788 m2 ok.20pln

 

Zadzwoń i się zapytaj.

 

Malowanie proszkowe jest jakieś na Wielkopolskiej w Gdyni na samym dole albo Radmor ale oni tak z zewnątrz to kręcą nosem.

Tutaj ktos robil?

Malmet - malowanie proszkowe i piaskowanie

adres: 80-175 Gdańsk, Leszczynowa 28 (Jasień)

tel: 58 303-96-76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oddawałem do nich felgi samochodowe. Zrobili to bardzo dobrze i dosyć tanio. 70zł za sztukę 17".

Zrekonstruowałem u nich w sumie ponad 10 ram, byłem dotychczas zadowolony ze względu na stosunek jakość/cena. Niestety po moich przygodach z malowanie 29'era ZDECYDOWANIE ODRADZAM. ramę wydali komu innemu, przestali odbierać telefony, gdy okazało się jaki koszt muszą mi zwrócić, dwa miesiące uników, rama się znalazła, ale uszkodzona (ktoś ją spuścił główką sterową w dół i zamiast okrągłego przekroju miała elipsę) i jeszcze próbowali wymóc ode mnie zapłatę!

Jeśli miałbym zaproponować inne rozwiązanie, to http://www.polkolor.pl/www/index.php

Mam kolegów bardzo zadowolonych z ich usług, trochę więcej liczą, ale też i precyzyjniej malują (równiej proszek nakładany, co ma znaczenie np. przy ramach lutowanych na mufach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...