Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za jakość ale zaparował mi "obiektyw".

 

500 km w terenie i łańcuch do wyrzucenia!!! Do tej pory zdarza mi się jeszcze tłumaczyć to swojej dziewczynie ale to był pierwszy wykład z zasady używania przerzutek:

-Nie używamy skrajnych przełożeń,

-Nie zmieniamy przełożenia pod obciążeniem,

-Biegi redukujemy przed przeszkodą, wzniesieniem, czerwonym światłem itp. itd.

 

 

Jest jeden wyjątek...    bogatemu wszystko wolno ;) ale takie widoki sprawiają, że w grupach rowerowych pojawiają się uśmiechy pod nosami. To jak parkowanie "kobiety" pod marketem bez używania sprzęgła ;)

Edytowane przez zimone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię patrzeć na takie ubłocone rowery, nie wiem czemu ale lubię tez sam jeździć w błocie może nawyk z dzieciństwa kiedy lubiłem chodzić po kałużach :) Wszystkie rowerki 29 erki prezentują się świetnie ;) Każdy przedstawiony rower ma swój urok osobisty i wdzięk :) Sam planuje w następnym roku kupić sobie jakiegoś 29 może w wersji full. Zobaczymy co czas pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm......rower ma służyć do konkretnych celów w tym wypadku nie do wycieczek krajoznawczych a właśnie takich zabaw i tutaj pełny szacun za błoto na nim ja swojego poprzednika tylko raz zabiłem glinką że czyściłem go 2 godziny  :whistling:  :whistling: ,

No bo jak się bawić to na całego ja tam lubię być upodlony błotem i spocony  :laugh:  :laugh:  wtedy wiem że mam rower i korzystam z niego właściwie z jego przeznaczeniem  :thumbsup:

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Podziękował za dobre słowo Koledzy.

Zdjęcia wychodzą fajne dzięki aplikacji Instagram. Wszystko robione z lebiotycznego smartfona. :)

Rower prosty jak cep, ale przynosi dużo, wręcz dziecięcej radochy - zwłaszcza, że to powrót do SS po ładnych paru latach przerwy.


 

Ty cichy Kombinatorze ze stalowym kolanem, Ty Cwana Bestyjo!


Nie obrażaj Pan! Jak mnie dobrze zreperują, to bedzie stal. Na razie jest plastelina. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...