Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Powitoł

Głównie w "stalowym" się udzielam ;) ale tu też wypada go pokazać: Romet 29er.

 

Taki piękny był jak przyszedł :)
rCeInTO.jpg

 

Taki po robocie:

dsFbgST.jpg

 

A tu Roman grzeje się w słońcu:

6wMQDXt.jpg

Kilka innych fotek: http://imgur.com/a/IdIrP

 

Pierwsza duża kicha pode mną ;):D Strasznie jestem nią podjarany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja coś wrzucę
ameliniowy na xt , napęd 40/28 z kasetą 32 , cresty na novatecach i brain. siodło romin. kiera i mostek ameliniowe, sztyca karbon , chwyty essi. ogólnie 10990 tak jak stoi z pustą torebką podsiodłową, bez bidonu z wodą oczywiście ;) opony vredenstein black panther 29x2,2 zalane mlekiem.
Jak dla mnie i na moje potrzeby i wymagania petarda idealna.
Zdjęcia robione archiwalnym aparatem Golgiego ;)

post-1097-0-83374800-1461091682_thumb.jpg

post-1097-0-23727200-1461091691_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Posprzątane. Kontynuujemy galerię.

Temat ma już chyba ponad 30 stron (!) usuniętych niepotrzebnych dyskusji, a pewnie można by usunąć drugie tyle albo i lepiej, tak więc przypominam zasady tego tematu z pierwszego, założycielskiego posta: 


 

Galeria ma być inspiracją, ma pokazywać co można kupić / złożyć i jak wygląda dany rower w danym rozmiarze i z danymi komponentami. Szczegółowe pytania do właściciela roweru proponuję zadawać na adres prywatny.
 

Proszę, starajcie się trzymać tej zasady. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi żal się rozstać z Camberem, więc na razie został odchudzony ze zbędnego osprzętu.
Teraz jest szybkim i komfortowym pomykaczem na lokalne tereny leśne z niewielkimi wzniesieniami :)
- sztyca myk-myk przełożona do Enduro, a z niego przywędrowała standardowa (ale znacznie lżejsza, z wierconymi otworami by zmniejszyć wagę i na jedną śrubę)
- kiera z Enduro o szerokości 750mm i wzniosem 25mm idealnie współgra z mostkiem 60mm
- przednia przerzutka + manetka + dwa blaty zmienione na jedno jajo HCC 34T

Jeszcze myślę nad odchudzeniem tylnego koła + jakaś lżejsza opona, ale nawet obecny Ardent po 1,5 sezonu w górach jest tak przytarty, że bieżnik ma już jak guma do XC :)

 

p1070314ibjk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kona Unit 2015 :)

W końcu udało mi się do porządku skręcić piastę! Okazało się, że cholerna miska na konusie była całkowicie zbędna. To cud, że przejechałem na osi zaczepionej na jednym konusie i misce z drugiej strony około 200km :|

Kona wyposażona jest w napęd 1x10 oparty na przerzutce Shimano Zee :) Dołożyłem jej na początek lamerskie rogi na środku kierownicy, żeby móc się czasem wyprostować bo jednak szeroka kierownica dość daje w kość barkom i plecom. Za hamowanie odpowiadają Shimano SLX. Tylnego nie potrafię odpowietrzyć :D Muszę rower w końcu do pionu postawić.

Kona przyjechała do mnie z Anglii w nieco przybrudzonym i nieserwisowanym stanie, ale teraz już można śmigać, a śmiga się bajecznie!

 

12901163_1037749696268649_58721868518197

Edytowane przez Kreick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...