Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Hipokryta ;)

 

popierając zdanie Morfisha dodałeś kolejny zbędny post w tym temacie,

mogłeś po prostu nacisnąć strzałkę w górę jeżeli się z nim zgadasz :)

 

Jak dla mnie, jednak nie można patrzeć tak rygorystycznie na komentowanie. Czasami wyrażenie opinii o danym bike'u dla właściciela jest bardzo miłe i motywujące do zabawy aparatem i wstawiania kolejnych coraz lepszych zdjęć.

 

Muszę jednak przyznać, że technikalia mogłyby zawędrować do wiadomości priv :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja w końcu coś wrzucę - Marlin '11, choć z fabrycznej konfiguracji nie zostało prawie nic. Rower do szeroko rozumianej turystyki, stąd błotniki, odblaski i nóżka:

 

https://www.dropbox.com/s/s37iot3ob2204b6/20140502_150721.jpg

 

Swoją drogą jeśli, jak u mnie, błotniki to obowiązek, dolny sposób mocowania nieco poprawia wygląd roweru, oczywiście względem błotnika zamocowanego od góry.

Edytowane przez Smuga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na trasie Szklarska Poręba - Praga . W sumie wpadło 486km w 3 dni . Awaryjnie zamocowany z tyłu Hayes Ryde bo w avidzie popsułem przewód. Z przodu nowy Revelation 130mm .

 

1b20dccc306b.jpg

Piękna trasa i świetny rower. Patrzę często na Twoje jazdy i zazdroszczę Ci tych widoków, które doświadczasz. I choć w ogóle nie znam się na jeżdżeniu w terenie, to bardzo mnie to inspiruję.

Ten temat jest świetny, bo pokazujecie swoje maszyny w fajnych okolicznościach przyrody. Wszystkie te terenowe rowery wyglądają pięknie. Zdjęcia emaksa super.

Serdecznie Was, z asfaltowej perspektywy, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozwolę sobie raz jeszcze wkleić post:

 

Panowie, tu są naprawdę precyzyjne zasady:

 

- wklejamy foty 29erów

- jak się komuś zdjęcie podoba, to wciska zieloną strzałkę w prawym dolnym rogu

- jak się nie podoba, to może sobie głośno przed ekranem skomentować słowami uznanymi za obelżywe

- dla zdjęć z umeblowaniem jest ten temat  http://tiny.pl/ql16f

- w przypadku pytań o siodło, kąt sztycy i futerko na gripach - priv

 

Tyle.

Raczej każdy sprawny intelektualnie użytkownik forum jest w stanie to ogarnąć, prawdaż?

 

P.S. Ciekawe ile z tych 175 stron to zdjęcia rowerów, a ile szlam werbalny...

 

 

 

 

 

 

A jak się komuś nie podoba? Nie ma czerwonej strzałki w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Ten temat jest świetny, bo pokazujecie swoje maszyny w fajnych okolicznościach przyrody. Wszystkie te terenowe rowery wyglądają pięknie. Zdjęcia emaksa super. Serdecznie Was, z asfaltowej perspektywy, pozdrawiam.


Uuuuu Panie..., chyba najwyższy czas żeby zjechać z tego asfaltu na mniej wygodne szlaki... ;)

 

 

Nie ma czerwonej strzałki w dół...


Kiedyś były i już nie ma, ale od czasu do czasu by się chyba przydały. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i komfortowa pozycja, ale kolega sobie krzywde zrobi klamkami ustawionymi tak do pionu - w tym ukladzie kciuk nie ma zadnego chwytu, wystarczy jakas dziura, kamien i kierownice wyrwie ci po prostu z reki, bo bez kciuka ciezko bedzie utrzymac wyrywajace do przodu rece na kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ke? Klamki ma przecież ustawione standardowo, nie wspominając o perspektywie która też pewnie robi swoje, dając wrażenie pionu.

 

Mam podobnie i nigdy nie doświadczyłem żadnych problemów z kciukiem czy kierą co z rąk wylata.

 

BTW, bardziej poziome ustawienie jest zalecane w DH, ale to zrozumiałe skoro ciągle jeżdżą po stromym w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perspektywa perspektywa ale klamki ida prawie w pion. oczywiscie nie ma zadnych standardow w tym temacie ale optymalnym wydaje sie byc ustawienie kolo 45st. co do tego ze z chwytem nie ma problemu - wszystko do czasu, do czasu. no chyba ze rzeczywiscie nie jezdzi sie po terenie ktory moznaby nazwac trudny, wiec wtedy pewno nie ma to az tak wielkiego znaczenia. ale powtarzam - to nie jest zrzedzenie starego greda a dobra rada po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra... Bedziecie mowic kolesiowi jak ma klamki ustawiac jezeli ma tak ustawione to moze mu tak wygodnie? Pomyslal ktos o tym? Ja mam podobnie i sobie chwale, jezdze w trudnym terenie i nie rozumiem w czym ma to przeszkadzac. Zacznijcie jezdzic na rowerach bo widze ze niektorzy fiksuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam foto gdzie klamki są ustawione podobne, a w rzeczywistości to jest ok. 45 st. Fotografia nieraz potrafi nieźle przekłamać, przykład to fotografowanie zjazdów w górach, niby ścianka, a na zdjęciu wygląda że dziecko dałoby radę zjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...