Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ale tu są naprawdę precyzyjne zasady:

 

- wklejamy foty 29erów

- jak się komuś zdjęcie podoba, to wciska zieloną strzałkę w prawym dolnym rogu

- jak się nie podoba, to może sobie głośno przed ekranem skomentować słowami uznanymi za obelżywe

- dla zdjęć z umeblowaniem jest ten temat  http://tiny.pl/ql16f

- w przypadku pytań o siodło, kąt sztycy i futerko na gripach - priv

 

Tyle.

Raczej każdy sprawny intelektualnie użytkownik forum jest w stanie to ogarnąć, prawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale tu są naprawdę precyzyjne zasady:

 

- wklejamy foty 29erów

- jak się komuś zdjęcie podoba, to wciska zieloną strzałkę w prawym dolnym rogu

- jak się nie podoba, to może sobie głośno przed ekranem skomentować słowami uznanymi za obelżywe

- dla zdjęć z umeblowaniem jest ten temat  http://tiny.pl/ql16f

- w przypadku pytań o siodło, kąt sztycy i futerko na gripach - priv

 

Tyle.

Raczej każdy sprawny intelektualnie użytkownik forum jest w stanie to ogarnąć, prawdaż?

 

podbijam

 

wymiana argumentow albo na poziomie, albo poza forum, bo w taka pogode sa ciekawsze zajecia, niz usuwanie postow

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek
 
Rower był tu jakiś rok temu. Zaliczył kilka startów w ET, wycieczek w Beskid Śląski głównie i kręcenie po okolicznych  "laso - asfaltach". Wrażenia z jazdy pozytywne, jak u każdego właściciela chyba :)
Camber 2012 xl
Zmiany:
- pasta tył - bo padła na maksa,
- kierownica na szerszą 720 na 780 - bo na zjazdach pewniej
- hamulce, zawitali Święci w komplecie - bo avid elixir 7 nie dawał rady
- skok zwiększony ze 110 na 120 - bo pewnie przyda się
W planach:
myk myk I siodełko ale chwilę trzeba poczekać ££££
 

DSC05665

DSC05667

DSC05683

 

 

 

Edytowane przez marioromario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmieniłeś skok z 110 na 120?

 

przedni fox oryginalnie miał 100mm zawieszenie tył 110mm.

 

z tą kierownicą poszalałeś, pięknie pod wiatr musi się jechać :)

ile masz wzrostu, że na ramie xl siodło ustawiłeś gdzieś w stratosferze?

Edytowane przez erzurum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem, ale chyba się nie mylą

 

http://www.specialized.com/pl/pl/bikes/mountain/camber/camber-comp-29

 

Znalazłem coś takiego " Increasing travel to 120mm on Camber 29 with FOX 110mm"

 

http://forums.mtbr.com/specialized/increasing-travel-120mm-camber-29-fox-110mm-864694.html

Edytowane przez marioromario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szacuneczek
 
Rower był tu jakiś rok temu. Zaliczył kilka startów w ET, wycieczek w Beskid Śląski głównie i kręcenie po okolicznych  "laso - asfaltach". Wrażenia z jazdy pozytywne, jak u każdego właściciela chyba :)
Camber 2012 xl
Zmiany:
- pasta tył - bo padła na maksa,
- kierownica na szerszą 720 na 780 - bo na zjazdach pewniej
- hamulce, zawitali Święci w komplecie - bo avid elixir 7 nie dawał rady
- skok zwiększony ze 110 na 120 - bo pewnie przyda się
W planach:
myk myk I siodełko ale chwilę trzeba poczekać ££££
 

Camber fajna sprawa. Skoku wiecej w takie okolicznosci przyrody sie przyda, wiec popieram. Kierownik 780mm do twojego wzrostu tez na 'tak'. Znaczy, ze kolega wie co robi :)

Czytam o tych Beskidach i cos mnie sie zdaje, ze mielismy okazje razem pojezdzic w ubieglym roku, maj bodajze, ale slabo sie zanapoznalismy, bo do wodki nie bylo kiedy usiasc ;)  Toczylem sie voofczas na czarnej Big Wig. Prawde mowie czy bredze?

Edytowane przez kovaldesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradox po transformacji (widelec, koła, kierownica):
 
[sharedmedia=garage:vehicles:2836]
 
W większym formacie:
 

https://www.flickr.com/photos/78633376@N06/13124239524/sizes/o/in/photostream/

 

https://www.flickr.com/photos/78633376@N06/13126032805/sizes/h/in/photostream/

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie się "pluszowo", ale takie wrażenie było nie do uniknięcia po przesiadce ze sztywnego.

Na razie się sycę i przyzwyczajam. Także do manetki, ale mi przeszkadza całe to ustrojstwo na kierownicy.

 

Opony mnie zjadły. Szkoda tylko, że Maxxis nie przewidział na Europę rozm. 2.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus dla Bandziora! :thumbsup:  Eh, Paradox gdyby taki sztywny na zadzie nie był to ciężko byłoby mi się z nim rozstać...

 

...a jeśli o manetkę chodzi to zdawa mie się że bardzo podobną Suntour miewa - ja swoją onegdaj zmontowałem(na focie niżej co-nieco widać) odwróconą i po lewej stronie. A żeby jeszcze smieszniej było to ostatnio też zapodałem Marcocha(choć bezmanetkowego) do przyszłego projektu ;)

 

On-One Inbred slot dropout 21"

P1160134.JPG

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ artoor. Jest kawal bryki! :thumbsup: Gumy jednak, mnie osobiscie, wogole nie 'siedza' z tym rowerem. Czarne Ardenty byly by tu o wiele lepsze IMO, i byc moze by Cie nie zjadly ;)

@ kazafaza. Fajna 'kremowka' i do tego jakis zloty detal zmieniajacy biegi ?! Rarytasowo :)

 

PozdrOOwer

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gumy jednak, mnie osobiscie, wogole nie 'siedza' z tym rowerem. Czarne Ardenty byly by tu o wiele lepsze IMO, i byc moze by Cie nie zjadly

 

A dla mnie właśnie gumy "robią" mu wygląd. Czarne byłyby jak w setce innych, a te są świetne! Googlam właśnie ile za takie kawowe wołają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony faktycznie niezłe teraz moda na ala retro, można już gdzieś je kupić u nas w kraju.

 

Maxxisa rozprowadza w kraju Merida Polska http://www.rowerymerida.pl/akcesoria-czesci-rowerowe-marka2/maxxis.html

i można zamówić ten model za pośrednictwem każdego sklepu, który coś od nich bierze (sami nie prowadzą detalu).

Oddałem lokalnemu po 100zet za sztukę i taniej od Uralu po Wyspy Owcze w lutym nie było.

 

@kovaldesign - czarne Ardenty też mnie jedzą, ale przy szerokich, czarnych obręczach byłoby z nimi za smutno.

                          Tak to już jest jak świeży naogląda się NAHBS ;) 

                          Czarne gumy siedzą na czerwonym komplecie, więc jakiś balans jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...