Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nawet przy pokazywaniu swojego sprzeta, nie zawsze tylko estetyka najważniejsza, ale także i praktyczność. ;)

Poza tym w tajemnicy mogę Ci zdradzić, że w undergroundzie są takie podsiodłowe szykowane, że jeszcze Ci się oczko do nich zaświeci. No chyba że plwasz na bikepacking...

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Kalesony som wygodne i praktyczne też. Natomiast ich walory estetyczne som lekko dyskusyjne, że tak to delikatnie ujmę

hehe dobre, dobre...

@Sol...tylko jak jedziesz 6,8 czy12 dzień w trasie to nagle okazuje się, że wozić wszystko na garbie a wozić na ramie ma BARDZO DUŻE ZNACZENIE nie koniecznie o podłożu estetycznym

https://lh5.googleusercontent.com/-jjTte786Rwo/UitDcf_0mSI/AAAAAAAACik/iizTRlDnVTg/s720/DSCN6212.JPG

(przepraszam za OT)

 

Adamosie........

 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywca wygląda dużoooo lepiej, co do koła to chyba podstępne liście i pozostałości po strumieniu przerobiły koło na półkoło. Jak dobrze pamiętam.

 

 

Ja tam na przedzie (przynajmniej w tym ostatnim) WTB Frequency widzę...

 

Czyżby kółeczko się posypało? :)

 

Dokładnie, przednie koło się posypało-obręcz nie do naprostowania, a wymiana w serwisie Mavica nieopłacalna, dlatego złożyłem takie kółko i jest bardzo fajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoto dla Zuchwałych 2014 - Lubostroń

Zdjęcie zrobione zaraz po przyjeździe na metę 4 edycji Rowerowego Rajdu na Orientację "Złoto dla Zuchwałych" 2014 w Lubostroniu w dniu 2014-02-22.

Wybaczcie, musiałem wykadrować zdjęcie...byłem taki zmęczony, i nie chciało mi się szukać super miejscówki na zdjęcie i na oryginalnym zdjęciu było dużo innych "poucinanych" fragmentów innych rowerów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja nie wyobrażam sobie jazdy z giętą kierką i rogami to gwałt na konstrukcji 

 

Na krótkich dystansach owszem, szczególnie na zjazdach to można sobie pozwolić jechać bez rogów, ale jak masz spory kawał drogi za sobą bez zsiadania z roweru to szybko się zmienia zdanie, a raczej odrętwienie rąk jest tak duże, że nie da się jechać.

Triatlonowe kierownice powstały z jakiegoś powodu, a w MTB to imitacja, ale trochę pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...