Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

zaparował Ci obiektyw?

ciepłe dłonie z rękawiczek wyjęte i zimny telefon dały taki efekt

 

Z wielkością tarczy przedniej to poszalałeś.

 mi to nie przeszkadza a wręcz pomaga wyhamować bo mam swoją wagę słuszną

 

W co to się trzeba ubrać, żeby w taki mróz jeździć rowerem?

ocieplacze na buty,wkładka ze spodem pokrytym aluminium,spodnie z Cordury pokryte wewnątrz polarem,koszulkę termiczną,koszulkę termiczną z długim rękawem,bluzę rowerową,kurtkę soft-shell, ciepłe rękawice rowerowe,kominiarkę Buffa i kask na wszelki wypadek zaliczenia gleby głową  :thumbsup:

Miał być plener więc jest 

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam foty jeszcze w jesiennej specyfikacji fabrycznej. Czekam z dodaniem większej ilości fotek, dopóki mój Jamis nie nabierze wyglądu trochę bardziej odbiegającego od wyglądu seryjnego, tj. do wiosny. Jakby ktoś chciał zarzucać coś odn. ustawienia siodła to jest już zrobione.

 

Jamis%2520Dragon%2520Sport%25201.JPG

Jamis%2520Dragon%2520Sport%25202.JPG

 

 

Wczoraj przy -10 ubrałem się tak: bielizna termoaktywna (góra i dół), cieńki polar (góra i dół), krótkie spodenki rowerowe + nogawki, koszulka rowerowa z krótkim rękawkiem + rękawki (jakoś zawsze mi żal wydawać $$$ na koszulki/spodenki z długimi rękawami/nogawkami :) ), kurtka-windstopper, do tego dwie pary skarpet, grube rękawice, szalik, czapka-windstopper i w taką pogodę kask zakładam... Przy wyrypce na gładkim lodzie głową nie walnąłem, ale zawsze mogłem...

Przydałyby się do tego ogrzewane wkładki do butów (na akumulatorki), ew. ogrzewane rękawiczki (siostra cały rok dojeżdża rowerem do pracy i sobie chwali zimą), kominiarka i ochraniacze na buty. Tłusty krem lub smalec (to świetnie działa! :) ) na twarz i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brawo za poświęcenie, pojechał, zapalenie płuc złapał ale fotki w plenerze są
błędne dane masz  :laugh:  :laugh:  nie należę do elity delików co przy temp.niższej niż -10C  nie siadają na bajka aby sobie pośmigać,jeździłem przy temp. rzędu -25C -28C i zdrowiutki jak rybka jestem trza się hartować  :thumbsup:  :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja trzecia przejażdżka od kupna ponad tydzień temu.. Pogoda nie rozpieszcza, -10 stopni i padający śnieg... Ale ciągle "japa" się mi się cieszy coraz bardziej z każdym przejechanym kilometrem. Niestety jeżdżę tylko w niedzielę za dnia, po pracy za ciemno na leśne wypady bez dobrego światłą.

Stalowy Smok na śniegu

Pozdrawiam bliźniaka 41hz

Edytowane przez Piterro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...