Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Bardzo bene Hojst to panie Hojst :)

 

Jeszcze muszę troche na SAGiem popracować, wygląda że dla Reby RL 25% to za wiela, z kolei dla Monarcha RL chyba spokojnie będe mógł pchnąć powyżej 25%.

 

Whyte dla modelu T129 zaleca tak z przodu jak i z tyłu dla opcji plush po 25%

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

 

Dziekuję za przychyly odbiór :)

 

Koła:

 

Obręcze,SSC Sentinel XC , piasty SSC Tesla przód i tył zaplecione przez niezawodnego Simona z Albany Cycles na DT Competition.

 

Troszku się zdenerwowałem jak 3 dni po zakupieniu przeze mnie Sentiniel'i SSC wprowadziło szersze, bardziej ścieżkowo-endurowe obrecze Tatcit no ale koła juz się pletły... Bedzie na zaśpotem :)

 

.

 

Wiem, że Panu to nie stanowi, ale Sentinele są po mojemu ładniej malowane od Tacticów, których napis idzie po łajdackim ukosie.

Chociaż te 2mm więcej po wewnętrznej, które dają razem pobożne 23 mm...

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żony to interesuje, bo inaczej załozyłym się z nią, że pierwszy komentarz będzie dotyczył pochylenia siodełka lub wysokości kierownicy. Należy ostrzegać adeptów tego cudownego sposobu rekreacji :) - nie idźcie tą drogą. Siodło ma być poziomo.

Tylko, że mi tak wygodnie. Na podjazdach spędza się zwykle dużow więcej czasu, przynajmniej ja tak mam, więc dostosowuję sobie wygodę do warunków terenowych.

Tak powaznie, to jak widać po bidonie, były to pierwsze kilometry i troszeczkę jeszcze skorygowałem pochylenie. Kolejna wycieczka będzie z mostkiem w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, że mi tak wygodnie. Na podjazdach spędza się zwykle dużow więcej czasu, przynajmniej ja tak mam,

To chyba tych podjazdów jest 99% z przejechanych tras ... wycieczka na takim rowerze z mostkiem w dół  :whistling:

Edytowane przez Rulez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to jest 29-er? Bo nie wygląda :icon_mrgreen:

Kurcze, aż musiałem sprawdzić, czy wkleiłem dobre zdjęcie.

Yes, to 29er. Tak to wygląda w dużym rozmiarze. Dobrze, że wynaleźli 29er, bo na 26" wyżsi wyglądali podejrzanie.

 

Nikt nawet nie zapyta, dlaczego EX 7 nie jest na Foxie, tylko w kółko o tym siodełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo budzi to zdziwienie. Dla większości ludzi o normalnej budowie ciała oznacza to że zsuwaliby się z siodła i musieli mocno zapierać stopami i dłońmi. Ja to czuję gdy siodło jest tylko trochę poczylone do przodu  Mięśnie są bardziej obciążone, bo nie siedzisz na siodle.


A co do Foxa, to albo nie lubisz lisów albo rower jest rowerem demo powypadkowym i wstawili coś na podmianę :)

A na poważnie są też oczywiście inne możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...