Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

190 cm, L-ka - do ogranicznika sztycy jest może z 1.5 cm. Generalnie chciałem jak najmniejszą ramę i to L jest całkiem sensowne wg mnie rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie szerszej kierownicy- już z tą chwilami ciężko się między drzewa zmieścić :)

 

Poza kierownicą jakieś upgrady ze stocka? 

 

 

zmieniłem sztycę na dłuższą bo oryginalną wysuwałem na maksa a tak jeżdżąc na 26cala rama się pękła mi, więc jestem uczulony w tej kwestii.

Reszta działa więc mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No tak zrobiło sie ciepło i wilgotno, worek kurzego nawozu i mamy czerwone Chilli :devil:

 

Bardzo Bravo Lordzie K!!!

 

Hael ofkors też. Tymradziej że to SSJ :thumbsup:

 

Szpec jak to Szpec, wstrętny i szpecowy. Tuszę, iż most 100-105mm do ścieżkowca to taka kontrkultura... Nie rozumiem zupełnie ale skoro pasi to nic mi do tego...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zmieniłem sztycę na dłuższą bo oryginalną wysuwałem na maksa a tak jeżdżąc na 26cala rama się pękła mi, więc jestem uczulony w tej kwestii.

 

Na dolnym spawie górnej/podsiodłówki? Też tak miałem - ale w moim przypadku stało sie to pomimo 20 cm sztycy w rurze. Generalnie przed zakupem badałem fora itp. - póki co nikt nie wspominał o złamanym Camberze.

 

Kto swoją drogą robi dłuższe niż 400 mm? 

 

Szpec jak to Szpec, wstrętny i szpecowy. Tuszę, iż most 100-105mm do ścieżkowca to taka kontrkultura... Nie rozumiem zupełnie ale skoro pasi to nic mi do tego...

 

Kontrkultura to raczej te wszystkie SS i proponowany przez kogoś mostek z ujemnym wzniosem :) Biorąc pod uwagę że ja jestem akurat pomiędzy L-XL (rozmiarówka w 29 ma taką jakąś dziurę...dla mojego wzrostu :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Kłaniam,

 

SS to SS a ścieżkowiec z szosowym mostem to kontrkultura. Mostek na minus to krosiarstwo :P

 

Prysz bardzo... Sztyca 600mm

 

http://www.dhgate.com/product/ota-33-9-600mm-seatpost-folding-bike-seatposts/157348688.html

 

Tylko nie wiem czy średnica przypasi :P

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W orginale jest wideł 100 mm, jaką wysokość ma ten węgiel i jak to się ma do tłuczenia pedałami ?

 

 Mam również oryginalny amortyzator. Robiłem pomiary i wychodzi, że sztywniak jest o ok. 2cm niższy czyli wychodzi tak samo jak amortyzator - SAG. "Tłuczenia pedałami" nie stwierdzono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywde sobie zrobisz kiedys tymi rogami postawionymi na sztorc, moze lepiej dac je pod katem <30*?

 

 

Rower dopiero dzis przyszedl DHL. Rogi juz spuszczone, kierownica nizej, a podkladki poszly nad mostek. W planie odwrócenie mostka.

Zdjecia pochodzą jeszcze od sprzedającego. Także wszystko będzie dobrze :)

Edytowane przez nhandu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dolnym spawie górnej/podsiodłówki? Też tak miałem - ale w moim przypadku stało sie to pomimo 20 cm sztycy w rurze. Generalnie przed zakupem badałem fora itp. - póki co nikt nie wspominał o złamanym Camberze.

 

Kto swoją drogą robi dłuższe niż 400 mm? 

 

Jeśli dobrze pamiętam to moja BBB ma 450mm.

Pękło dokładnie tam gdzie piszesz, to był Cube nie Camber 26. Bym zapomniał, tarcze wymieniłem bo oryginalne strasznie "bulgotały" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poskładany w dniu dzisiejszym Cube Aim 21". Koszt : 2175

 

Cube Aim 29 21"

Spinner Aeris 300-100

Shimano Alivio/Deore 2008

Shimano HG31 11-34

Shimano Altus 42-32-22

Alexrims XC49& Formula CL51/shimano rm66

Shimano RT53/54 180/160

Manetki alivio

Wipperman Connex 800

Boplight Race

Hayes Stroker Trail

 

7dac17a6fe9b.jpg

 

b304def37eaa.jpg

Edytowane przez jasinski21444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dobrze zobaczyłeś :) rzeczywiście 3B kupiłem do nowej ramy Cube. W Camberze wylądowało coś takiego

 

http://www.charliethebikemonger.com/gusset-lofty-xxl-seatpost-450mm-long-272-and-309mm-1545-p.asp

 

Hmm no może faktycznie wsadzę - choć nawet naklejka na ramie ostrzega tylko przed extreme body harm gdy nie widać rurki przez dziurkę - z 2 strony to nie wyobrażam sobie XL-ki, L-ka pasuje jak rękawiczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...